Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy 2.0

Cześć wszystkim dziś rozpocznę nowy. Pomysłem Tesli , co w na to ? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 ciekawy telefon. Z pewnością nie będzie tani. Jeżeli będzie tylko do obsługi połączeń satelitarnych, to stać na niego będzie nielicznych. O połączeniach komórkowych nie było mowy w filmie, a abonament satelitarny nawet na obecną chwilę jest okropnie drogi. Tak więc podejrzewam garstęk nowych nabywców, zamożnych, potrzebujących połączeń z miejsc niedostępnych dla operatorów komórkowych lub zdesperowanych brakiem zasięgu.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur  Tu masz rację 🙃 a jakie stawki za satelitarne są połączenia ? I czy są jakieś telefony komórkowe satelitarne 🤔bo dawno w sumie nie słyszałem już o tej technologi do dziś co trafiłem na filmik.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Pogaduchy 2.0


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy 2.0


@slav72napisał(-a)

@ketrasaArtur  zgłosiłem na PW do moderacji ten błąd z licznikiem rozwiązań, zobaczymy co dostanę w odpowiedzi.


Podejmę jeszcze kwestię realności wskazań liczników ze strony głównej forum. Zastanawiam się czy pozycja "członków" odzwierciedla rzeczywistą ilość profili? Pytanie stawiam w kontekście następujących od czasu do czasu likwidacji konta - czy w takim przypadku ta liczba ulega zmniejszeniu, czy tak jak obserwują to koledzy z licznikiem rozwiązań, który pomimo odznaczenia "rozwiązania" przy jakimś poście nie zmniejsza się?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

Cześć wszystkim dziś rozpocznę nowy. Pomysłem Tesli , co w na to ? 


Podejrzewam że jak wszystko z fabryk Muska począwszy od aut Tesla poprzez net Starlink na tym telefonie kończąc będzie niedostępny dla "Kowalskiego". Ale oczywiście projekt ciekawy jak większość przedsięwzięć Elona 😀.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@slav72 zgadzam się niedostępny dla Kowalskiego. Ale są ludzie dla który mają takie potrzeby czy fantazje a cena nie jest dla nich zaporowa. Rynek zbytu się znajdzie.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 2.0


@Misiek62napisał(-a)

@slav72napisał(-a)

@ketrasaArtur  zgłosiłem na PW do moderacji ten błąd z licznikiem rozwiązań, zobaczymy co dostanę w odpowiedzi.


Podejmę jeszcze kwestię realności wskazań liczników ze strony głównej forum. Zastanawiam się czy pozycja "członków" odzwierciedla rzeczywistą ilość profili? Pytanie stawiam w kontekście następujących od czasu do czasu likwidacji konta - czy w takim przypadku ta liczba ulega zmniejszeniu, czy tak jak obserwują to koledzy z licznikiem rozwiązań, który pomimo odznaczenia "rozwiązania" przy jakimś poście nie zmniejsza się?


Niedawno zadał podobne pytanie jeden z forumowiczów przy okazji 97000 członków w Zatrzymanych chwilach, odpisałem że mi się zdaje iż to suma łączna z kontami zlikwidowanymi oraz tymi którzy zarejestrowali się raz i więcej nie zaglądali na forum, tak że ta liczba jest według mnie równie "fikcyjna" co liczba rozwiązań, niestety...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy 2.0


@slav72napisał(-a)

mi się zdaje iż to suma łączna z kontami zlikwidowanymi oraz tymi którzy zarejestrowali się raz i więcej nie zaglądali na forum, tak że ta liczba jest według mnie równie "fikcyjna" co liczba rozwiązań, niestety...

Co do "martwych dusz" - krótka, lub wręcz jednorazowa bytność - to trudno im odbierać prawo do bycia użytkownikami forum, chociaż trudno też zakwalifikować jako członków społeczności, z uwagi na brak aktywności.  Natomiast co do tych byłych, mam inny problem, w końcu ich aktywność pozostała, choć dla wszystkich pod jednym mianem... ale faktycznie tacy użytkownicy nie istnieją - więc licznik nie powinien ich brać pod uwagę.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 , tak mnie nakręciłeś, że obejrzałem także filmik o miastach przyszłości wg wizji Elona Muska. Całkiem realna i niezbyt odległa perspektywa 2027r., chociaż dzieci już uczą się tak innowacyjnego postrzegania rzeczywistości. To, że tylko nielicznych będzie stać, pewnie tylko jakiś ogromny asteroid mógłby "zmieść" planetę i plany przyszłości wzięłyby w łeb. Mnie bardziej bliskie są ziemskie i codzienne dylematy @Anonim 😀. Nawet nie myśl o najgorszym, bo grupa mężczyzn, (nie wiem jak liczna) wcale nie próbuje zrozumieć kobiet, a tylko je kocha 😘 Tej wersji będę się trzymał, bo co bez Was? Alfa samce i tak walczą między sobą o względy. Sami bez Was by się pozagryzali😂