Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur a to nie moja bajka


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18199
  • 51985
  • 699

Pogaduchy 2.0

@Venomoth3 przez FLEX-a i promocję Revolut trafiłem na NO. Od tamtej pory korzystam z obu usług i polecam innym. Możesz sam sprawdzić. FLEX ma lepsze zabezpieczenia na połączenia międzynarodowe, czy połączenia wysokopłate niż na oferta na kartę, czy abonament.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur a ja przez stronę W FB


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Pogaduchy 2.0


@slav72 napisał(-a)

@Kinga  nareszcie doczekałem się nagrody, sprzęcik super, mały, poręczny,  obudowa w całości z aluminium, wifi 6 na pokładzie (także w pełni wykorzystuje możliwości FB 6), jest jeszcze co wymieniać ale to w zasadzie info techniczne. Także ogólnie pełnia zadowolenia 😄 👍. Jeszcze żeby było więcej czasu (ale tego zawsze brak).

PS.

Właśnie przyszło info o możliwości aktualizacji do windy 11 (i znów brak czasu na to, aktualizacja musi zaczekać).


Super @slav72, niech Ci długo i sprawnie służy 🖥😊 i jeszcze raz gratuluję szczęścia! 😊

Ciekawa jestem z Twoich wrażeń po aktualce do w11. Ja się jeszcze wstrzymuję 🙈


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7196
  • 29444
  • 270

Pogaduchy 2.0


@ketrasaArturnapisał(-a)

@slav72 czyli w niedługim czasie będzie info o działaniu i osiągach WiFi 6.


Na razie tylko po wifi, gdyż to laptop typu "ultrabook" czyli bez portu ethernet (muszę zaopatrzyć się w odpowiedni adapter USB - Ethernet)

slav72_0-1633706352634.png

          (czyli z łącza 600/100 wyciąga maxa)

 

@Kinga  ja też muszę odczekać z jedenastką (chciałem zaktualizować ale przyszło info o jakimś konflikcie z prockami AMD RYZEN i należy wstrzymać się do czasu poprawki nad którą pracują).

 

 

 

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18199
  • 51985
  • 699

Pogaduchy 2.0

Startery FLEX w salonach Orange:

Jakiś czas temu napisałem:


@ketrasaArturnapisał(-a)

Czy Orange ogranicza startery w salonach, czy jest takie zapotrzebowanie, że zabrakło starterów?


Po wczorajszym pobycie w stolicy, odwiedziłem kilka salonów. Okazało się, że nie można otrzymać więcej starterów jak dwa. Dostałem informację, że startery należy zamawiać kurierem. Salon nie wspiera FLEX-a, więc nie muszą mieć na stanie starterów.

 

Jeszcze poruszę temat kontaktu z konsultantem. Czy oprócz czata, będzie wprowadzona wideorozmowa z konsultantem?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 466
  • 1595
  • 3

Pogaduchy 2.0


@ketrasaArturnapisał(-a)

Startery FLEX w salonach Orange:

Jakiś czas temu napisałem:


@ketrasaArturnapisał(-a)

Czy Orange ogranicza startery w salonach, czy jest takie zapotrzebowanie, że zabrakło starterów?


Po wczorajszym pobycie w stolicy, odwiedziłem kilka salonów. Okazało się, że nie można otrzymać więcej starterów jak dwa. Dostałem informację, że startery należy zamawiać kurierem. Salon nie wspiera FLEX-a, więc nie muszą mieć na stanie starterów.

 

Jeszcze poruszę temat kontaktu z konsultantem. Czy oprócz czata, będzie wprowadzona wideorozmowa z konsultantem?


a ja proponuję dodać kontakt przez telefon


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18199
  • 51985
  • 699

Pogaduchy 2.0

@Windowv2 już proponowałem. Chyba nawet był pomysł. Ma nie być infolinii FLEX, tylko czat.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 466
  • 1595
  • 3

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur co ma być czat głosowy?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18199
  • 51985
  • 699

Pogaduchy 2.0

@Windowv2 raczej ma być lub już jest w niektórych domach wideorozmowa z konsultantem. Miałem sprawdzić, ale szukałem iPhona i zapomniałem o tym.