Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Pogaduchy 2.0

To jest jednostka od x-komu,  zależy jaki wariant, więc też różna cena 🙂 Kiedyś były składaki na allegro, gdzie dawali procek i kartę graficzną dobrą, a reszta podzespołów była kiepska, by nie napisać tragiczna, szczególnie zasilacze z czarnych list. Te gotowce od x-komu są robione na dobrych, topowych częściach, więc to jest dobra jednostka.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 tylko czytałem na jego temat. Propozycje chłodzenia cieczą procków znam jeszcze z czasów studiów. To były chyba okolice 2001 - 2003 roku, jak się pojawiały pierwsze pierwsze obudowy umożliwiające chłodzenie procka cieczą. Teraz to są już bardziej rozbudowane i zbajerzone układy.

 

@-brtk- miałeś okazję na takim grać? Może masz taki do dyspozycji?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Pogaduchy 2.0

Gry grami, ale ile WU można by na nim policzyć ... 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur grałem na lepszym/podobnym. To tylko ich produkt, zrobiony przez nich, sygnowany ich marką (obudowa), na dobrych podzespołach. Taniej, o takiej samej specyfikacji można samemu złożyć komputer, oni po prostu doliczają od siebie za złożenie i optymalne dobranie części i podkręcenie wraz z testem stabilności. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

Specyfikacja x-kom G4M3R 700:

No i ta cena...43 000,00 zł
 
 
A tutaj fajny filmik o budowie komputera chłodzonego cieczą
 

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Pogaduchy 2.0

Ja miałem możliwość pogrania u kumpla na Ryzenie 3950X i 2x 2080TI, więc podobnie z jakością, a on dał za kompa 17 tysięcy zł 😄


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

ja tam się boję takich kompów, żeby mi od mocy przerobowej nie wysadziło modemu od NEO 😛

 

tak w ogóle to miłego dnia wszystkim 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86 w tym artykule jest jedno śmieszne zdanie:

 

W odniesieniu do wpisu: link

 

(...) "Na początku, technicy doprowadzają instalację do mieszkania: muszą sprawdzić drożność rurek, za pośrednictwem których będzie dostarczany sygnał (...)" - zastanawia mnie fakt, od kiedy sygnał idzie rurką - to chyba jakaś najnowsza super technologia i super rurki. U mnie sygnał idzie kablem, ale żeby rurką....

aż napiszę do OPL, by mi powiedzieli, gdzie takie magiczne rurki kupują 😛

 

______________

* Wpis + sześć odpowiedzi przeniesiono z tematu - moderator Bartłomiej


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Pogaduchy 2.0

@pablus Ten artykuł mnie wprawił w świetny humor: są głupsi ode mnie...Jak można pisać, że "ta jak w przypadku tradycyjnych łączy-za pośrednictwem fal radiowych", " sygnał jest rozsyłany do poszczególnych odbiorców za pośrednictwem splittera", "gniazda optycznego, które znajduje się w ścianie", "modem można podłączyć do dekodera TV i odbierać sygnał TV w jakości HD",PEREŁKA: OŚ umożliwia surfowanie po sieci z prędkością światła"!!! O podziale na pionowe i poziome sieci nie wspomnę i gdzie 1GB/sek

Przepraszam, dalej nie czytam, bo szkoda zmarnować taki piękny dzień!!!!!!!!


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Pogaduchy 2.0

@pablus ktoś użył skrótu myślowego i tak napisał, że wychodzą fajne sprawy z doprowadzeniem sygnału 🤔🙃😊

 

@agat13 ktoś machnął tekst bez zrozumienia, inny nie przeczytał, tylko zaakceptował i wyszła radosna twórczość, która poszła dalej.