Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Pogaduchy 2.0

Na dziś wystarczy korzystania z laptopów. Trzeba wyłączać, bo burza idzie. Teraz mobilne zostanie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53114
  • 616

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur U mnie dwie przeszły i ulewa taka, że jakbym się namydlił, to prysznic niepotrzebny...a laptopy jakoś całe-nie dramatyzuj.. 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Pogaduchy 2.0

A Warszawę wszystko ominęło.. Poszło nad i pod Warszawą, jakby specjalnie chciało minąć 🤦 A ja lubię jak są burze, szczególnie jak już jest ciemno.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

Miłego dnia wszystkim ! 🙂

jak u Was ?

u mnie dziś wieje trochę i myślałem, że mnie zdmuchnie z rowerem....

i panów kładących koło mnie włókna z Orange podobnie. aż kabel im wyrwało i miotało nim jak dzikusem...dobrze, że wdmuchiwarka chociaż cała 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53114
  • 616

Pogaduchy 2.0

@pablus Powiedz im, że u mnie nie pada i nie wieje, niech przyjadą u mnie wciągać/wdmuchiwać te kable...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

@agat13 a skąd jesteś ?

bo może mają po drodze akurat 😛

ale powiem Ci, że się dawno tak nie uśmiałem 😛


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Pogaduchy 2.0

U mnie od samego wczesnego poranka pada cały czas, momentami mocniej, ale  za to wiatru nie ma za mocnego. Dobrze, że praca pod dachem, a nie na dworze.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53114
  • 616

Pogaduchy 2.0

@pablus Miło mi, że mogę być powodem do śmiechu...jestem spod samej Stolycy.. 🙂 U mnie rur do wciągania światłowodów pod dostatkiem...a i statystycznie duża ilość oczekujących na FTTH na metr kwadratowy.. mnie w to wliczając- ślij ekipę śmiało, nudzić się nie będą 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

nie o Ciebie @agat13  chodziło, tylko o tych gości, co ledwo byli w stanie kabel utrzymać w ręce 😄

swoją drogą to w sumie jak ja bym za takie kable odpowiadał to już dawno cały kraj by miał włókna 😄

ale z drugiej strony zastanawia mnie inna rzecz - ja kiedyś zaproponowałem Orange, że sam sobie zapłacę za przyłącz to też mi odmówili 😞 mimo, iż dali wysoką cenę i ja sobie załatwiłem ekipę to powiedzieli, że gra nie warta świeczki dla jednego klienta 😛

ale się zobaczy jeszcze 😄

jak będę w stolicy to wpadnę ze szpulą kabla 😄


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53114
  • 616

Pogaduchy 2.0

@pablus To jest dla mnie właśnie niezrozumiałe. Klient chce płacić, nawet wykonać inwestycje rękami Orange, a tu "NIE"...To nielogiczne i chyba niezbyt biznesowe. Kiedyś za pomocą Komitetu można było opędzić szybciej inwestycję i obie strony były zadowolone...

Zapraszam, wpadaj...zaręczam, że wtedy nami tez będzie miotać jak dzikimi...i to bez kabla