Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Pogaduchy 2.0

@Bartłomiej Pozwól, że umilę ten dzień jeszcze bardziej i złożę Ci życzenia imieninowe : Oby remont w sąsiedztwie skończył się jak najszybciej, a okna lśniły czystością cały ro równie pięknie jak tuż po umyciu...a Ty byś był zrelaksowany jak po umyciu wszystkich okien w Pałacu kultury i Nauki 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Pogaduchy 2.0

Ajajaj @agat13 bardzo dziękuję za życzenia (przypomnienie, że je mam również Szczęśliwa kobieta )

 

Dobrego dnia bardzo Szczęśliwa kobieta


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy 2.0

@Bartłomiej Wszystkiego Najlepszego 🙂

Przesyłam wirtualne ciacho 🙂

 

cake-5220228_640.jpg


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

apropo okien taki dowcip:

 

Dlaczego sołtys w Wąchocku ma bardzo dużo okien?

Bo kupił sobie Windows 2000 😛 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@agat13napisał(-a)

Cześć,

Dziś ogólnoświatowy dzień Windowsa...Lecę myć okna.


Ja mam jeszcze płyty instalacyjne od wszystkich wersji Windows prawie, począwszy od Windows 95",

Pora więc dziś świętować i odświeżyć wspomnienia 😄

W domu 12 okienek to jest co myć 🙃

 

@Bartłomiej Wszystkiego Najlepszego 😉

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

@Anonim i tak najlepszy jest win10 na dyskietkach 😄


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Pogaduchy 2.0

@pablus Szczególnie wersja na 5,25" bez obsługi USB

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@pablusnapisał(-a)

@Anonim i tak najlepszy jest win10 na dyskietkach 😄


Dyskietki startowe czy awaryjne to mam do Win 98 i XP 😀

Win10 to na pendrive 16GB mam 😎

Nowy PC nie ma DVD ani stacji dyskietek, bo i po co, wszystko z Pendrive czy przenośnego SSD 250GB ładuję 😋


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

a tak na poważnie to ja pamiętam jak mi kazali maturę wgrywać na dyskietkę (pisałem maturę na komputerze) to myślałem, że śmiechem parsknę a było to 13 lat temu...

z tego co wiem, to dyskietek w wielu miejscach używa się do tej pory. nawet bym się nie zdziwił jakby gdzieś były 5,25 😄

 

a tak w ogóle to miłego dnia 🙂

a ja dziś miałem sen ! piękny sen!

a w tym śnie wszyscy bez wyjątku mieli dostęp do szerokopasmowego internetu i telewizji w technologii FTTH o przepustowości minimum 100Mb/s 😄 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

Zauważyłem pewną ciekawą sprawę dotyczącą sieci WiFi i NO.

Dziś korzystam z dwóch laptopów, na jednym jestem zalogowany na NO i korzystam z sieci WiFi A (sieć mobilna Orange). Drugi laptop jeździ ze mną po zakładzie i łączy się z siecią WiFi B (sieć zakładowa). Uruchomiłem na drugim laptopie stronę NO, ale nie logowałem się. Po przyjechaniu na miejsce, laptop który ze mną jeździł po zakładzie połączył się z siecią WiFi A, do tej samej sieci, co drugi laptop, na którym jest otwarta strona NO i jestem zalogowany. Po odświeżeniu strony na laptopie, który ze mną jeździł, odświeżyłem stronę NO i ku mojemu zdziwieniu, mimo, że nie logowałem się, strona NO odświeżyła się z zalogowanym użytkownikiem.

Czyli jak ktoś jest zalogowany na NO i podłączony do mojej sieci WiFi, mogę po odświeżeniu automatycznie zostać zalogowany na jego konto i korzystać z konta osoby trzeciej. Według mnie, nie powinno tak być.