Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Pogaduchy 2.0

Według mojej wiedzy to MUX-8 (kanały 6-12) będzie najdłużej w starym standardzie. To bardzo logiczne, ze względu na tv hybrydowa - internetową i brak własnego tunera tvp do obsługi hybrydowej w nowym standardzie.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur nie o kasę chodzi, bo tą mają, jak braknie to dodrukują, tu chodzi o nadchodzące wybory i coś jeszcze, ale tego nie napiszę 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

@andrzej1441 faktycznie MUX8 jest nie dość, że na niskich częstotliwościach (w tym zakresie nadaje również radio DAB) to jeszcze HBB TV. Chyba też EMITEL coś testuje, bo często pojawiają się puste kanały lub plansze kontrolne.

 

@Anonim ciekawe kombinacje przeprowadzili. TV państwowa po staremu, komercyjni po nowemu. 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Od dawna pracuje w obsłudze klienta więc mało kiedy coś nowego od klientów słyszę. Zwykle nawet ci kłótliwi mają te same śpiewki. Ale temu się udało. 

 

Zadzwonił ze skarga na konsultanta z którym wcześniej rozmawiał, podobno był chamski. Chciał, żebym go do niego przełączyła. Nie da rady więc stanęło na reklamacji. W trakcie jej wprowadzania stwierdził, że chce z dyżurnym rozmawiać. Tak się akurat składa, że o tej porze (przed 21) i tak już nie ma takiej osoby. Pan stwierdził, że artykuł 67 (nie podał jakieś ustawy) mówi o tym, że dyżurny ma prawny obowiązek być w pracy do 21 i oddzwonić jak klient chce. Jak się nie znam się to mam się douczyć. Jak dodałam, że pracuje zdalnie to stwierdził, że kłamie bo od 3 miesięcy nie ma pracy zdalnej. Na koniec stwierdził, że mam wysłać w tej chwili SMS do mojej kierowniczki i ta ma do niego ciągu minuty oddzwonić 😅 

 

Na szczęście teraz dwa dni wolnego. 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

Dziś uciekną z mojego konta Mój Orange kolejne trzy numery. Jeszcze abonament i konto zostanie puste.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 547
  • 1721
  • 2

Pogaduchy 2.0


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Pogaduchy 2.0

Witajcie potrzebuje  mocnego uchwytu do anteny  do internetu satelitarnego waga tego to 20 kg i takiego co będzie się dało przywiercić do drewna bo  mam dom drewniany będę bardzo  wam wdzięczny za pomoc. 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12786
  • 52616
  • 601

Pogaduchy 2.0

@Januszbba  poszukaj na stronie firmy Dipol w Warszawie

https://www.dipol.com.pl/oferta-tv-sat,5363.htm?gclid=EAIaIQobChMI49mO_8vQ-AIVYRDmCh2LnwgnEAAYASAAEg...

Zadzwoń do nich, doradzą

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 2.0

@Januszbba  będziesz sam montował ? jeśli tak to potrzebujesz standardowego uchwytu do anteny sat średnicy 80 cm, ale odradzam samodzielny montaż ze względu na możliwe problemy techniczne (chyba że jesteś fachowcem i masz obeznanie). Przeważnie firmy sprzedające usługę oferują montaż (w cenie montażu jest cały zestaw: uchwyt anteny, kable, antena, odpowiedni konwenter, modem, no i fachowy montaż przy użyciu mierników i odpowiednich narzędzi).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Pogaduchy 2.0

@agat13  Dzięki za link 🙂 @slav72  z montażem sobie poradzę ale to waży 20 kg i potrzebuje mocnego uchwytu to 1 a 2 uchwyt będę wiercił do deski a tu raczej są uchwyty do ściany jak patrzyłem na allegro i tu będzie problem czy deska nie odpadnie dlatego  nie wiem co robić liczę na waszą pomoc.