Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Pogaduchy 2.0

@slav72 na razie to niech przyznają operatorów częstotliwości do uruchomienia 5G. Potem można dalej wdrożyć kole rozwiązania.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

Pogaduchy 2.0

@slav72  też  mam kilkadziesiąt banknotów sprzed obu wojen. 

Rosyjskie, niemieckie i nasze.  Powojenne już nie były takie ciekawe...

Jest  e tym jalis smaczek, że niektóre mają ponad 100 lat, a druk czy papier wcale miś zniszczone...To dotyk historii


Zespół Nasz Orange
  • 1134
  • 8364
  • 23

Pogaduchy 2.0


@Citi2017 napisał(-a)

@Aśka_M zawitała 🤗co tam jak zdrowie ?


@Citi2017 te miliony tak mnie przyciągnęły 🤣🤣🤣 Zdrowie na szczęście w porządku, mam nadzieję, że u Ciebie też 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

Pogaduchy 2.0

IMG_20210812_220205.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Skoro o "Milionach zł" mowa 😃

main_29trzeba_mie_du_o_siana_eby_mie_porsche_ny_grupa.jpg

Sporo siana trzeba na Porsche 🤣

Ja chyba taki sobie kupię (bez silnika) i konika co go będzie ciągnąć, bo paliwo coraz droższe 😎

 

Te 2 miliony na autko i konika już mam 😁

fd61754b560bbaffd3f8c7715160c15e--nostalgia-childhood.jpg


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Piotrekk85 Widzisz jak o milionach się pisze to nawet @Aśka_M  się aktywowała a ty mówisz że kasa to nie wszystko ,🤣 Asia zdrowie ok tylko zmęczony pracą 🤗


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 74
  • 277
  • 1

Pogaduchy 2.0

Urządzenia mobilne z serii Samsung Galaxy, które są chronione za pomocą platformy Knox, otrzymały certyfikat ochrony krytograficznej od Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. 

To nie pierwszy certyfikat służb, instytucji rządowych czy analitycznych, który uzyskała platforma Knox. Wśród nich są m.in. amerykańska DISA, niemiecki BSI czy fiński Traficom. Chroni już bowiem ponad miliard urządzeń na całym świecie należących do firm i indywidualnych użytkowników. Knos chroni na poziomie rozwiązań sprzętowych (instalowany na etapie produkcji klucz zabezpieczeń), jak i programów (np. zabezpieczone ładowanie się systemu operacyjnego do pamięci operacyjnej, ochrona jądra systemu operacyjnego, automatyczna blokada pamięci w przypadku wykrycia ataku). Platforma umożliwia także zdalną blokadę urządzenia i usuwanie danych. 

W praktyce oznacza to, że jeśli posiadamy urządzenie Samsung Galaxy i jest ono chronione przez Knoxa, to zabezpieczenia naszej prywatności spełniają normy stawiane przez rządy, w tym polski.

 

___________

* Wpis przeniesiony z Telefony i tablety oraz poddany edycji - moderator Bartłomiej


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22110
  • 181

Pogaduchy 2.0

@marchello999 

Z tymi normami zabezpieczeń naszej prywatności to trochę pojechałeś "po bandzie". Knox pilnuje tylko jednego: żebyś bez zgody Wielkiego Brata nie zainstalował niczego na swoim sprzęcie. Nie zabezpiecza niczyjej prywatności. Sami musimy o nią zadbać.Telefony Samsung Galaxy z Knox'em na pokładzie próbują śledzić użytkownika na wszelkie możliwe sposoby, tak samo jak i te z innymi wynalazkami producentów.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0

@j131 , mistrzem chyba jednak jest Pegasus. Wielki Brat to nawet swoje produkty kopie po kostkach. Przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Co do mennicy, to mało istotny szczegół. Klepią na potęgę i już, a inflacja szaleje😊 

@Anonim , siana w Bytomiu nie uświadczysz, bo pokazali w mediach, że wszystko zalało😂 Natomiast "koń" jest taki, jak każdy widzi. Jeden nawali, bo nie pali. Ten prawdziwy nawali i idzie dalej😂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@bronzub  siana i słomy, to mam trochę 😃

Konika bym wychował, bo sporo trawy w okolicy 😁

Mniej taki konik się psuje chyba...

Autko pełnoletnie mam, to co trochę coś naprawiam 😎