Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0

Doczekałem się naprawy konta MO😊 Deszczu także, a piasek z Sahary to już do nas dotarł bodajże w zeszłym roku. Głośno o tym zjawisku było. Natomiast pyliło od zawsze, bo taka jest natura. Tylko ludzie bardziej alergiczni się stali. Jak patrzę na niektóre mamuśki, to jak w reklamie, duuuża bańka szklana wokół dziecka gdy się roztrzaska, to efekt ochronny znika natychmiast. Myśmy taplali się wczesną wiosną na bosaka w trzęsawiskach na ubitych, nie asfaltowanych drogach. Po ściernisku na bosaka się ganiało, a jak na kwiatku nadepnęło się na pszczołę, to nie taki diabeł był straszny, jak go malowano. Kichało się, aż sople rękawem się wycierało i było fajnie. Mój dziadek miał taaakie wąsy, i taaaką długą szablę...i nos był wytarty od razu😂 Teraz wokół wszędzie betonoza i nadmierna ingerencja człowieka powoduje, że natura odpłaca się nam wszystkim za głupotę niektórych dwunożnych homo sapiens😊


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Pogaduchy 2.0

Sądny dzień na kolei. Przewrócony dźwig na zachodniej sprawił że rozkład stał się mocno umowny. A w Olsztynie rozkopany dworzec.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy 2.0

W Olsztynie to już od paru tygodni...
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@bronzub dziś to grad u mnie leciał z nieba, burza też była i ulewa... 😃

Piasek spłukało z placu i okien, nie muszę sprzątać na Niedzielę 😅

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@bronzub jeśli chodzi o alergię ja wszystkim walczącym z tematem mocno współczuję. Mnie tylko raz na studiach złapało. Oczy konkretnie zaropiałe w pierwszej chwili nie widziałam po przebudzeniu co się dzieje. Udało mi się nawet tego samego dnia dostać do alergologa. Ta mnie delikatnie mówiąc opieprzyła, że z alergikami tak jest. Przychodzą dopiero jak jest sezon pylenia o tylko objawowo można działać. Skąd miała wcześniej wiedzieć jak to był mój jedyny rzut w życiu?

 

Ja jestem u teściów. Wczoraj pizdziło jak w kieleckim chodź to zachodniopomorskie. Wybrałam się z teściową na miasto i nas autobus na szaro zrobił. Przychodzimy na przystanek 17.10. Patrzę na rozkład autobus odjechał 17.08 ale spoko 17.18 będzie kolejny. I tak czekamy 17.18, 17.25 i nic.. Według rozkładu kolejny miał być 17.33. przyjechał 17.40 🤣(nie mam z której niby planowej godziny). Jeszcze mnie deszcz zlał (mirka wiata mało co chroniła). I mnie dziś gardło drapie. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21528
  • 173

Pogaduchy 2.0


@bronzubnapisał(-a)

...

Teraz wokół wszędzie betonoza i nadmierna ingerencja człowieka powoduje, że natura odpłaca się nam wszystkim za głupotę niektórych dwunożnych homo sapiens😊


No, a najlepiej to mieli ci ludzie sprzed epoki kamienia, tacy Neandertalczycy na przykład. Dużo ruchu na świerzym powietrzu, nie przejadali się, zero "chemii" i zero betonu. Aż dziw że czterdziestki nie dożywali.🤔

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 2.0

Gdyby przebywali na świeżym powietrzu to może żyliby dłużej 😁😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21528
  • 173

Pogaduchy 2.0

@slav72 

Brawo, zostawię tego babola żeby nie było że pozuję na nieomylnego w kwestii ortografii. 😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0


No, a najlepiej to mieli ci ludzie sprzed epoki kamienia, tacy Neandertalczycy na przykład. Dużo ruchu na świerzym powietrzu, nie przejadali się, zero "chemii" i zero betonu. Aż dziw że czterdziestki nie dożywali.

@j131 , "doktory" i chemia panie 😂 zrobiły swoje 😂 Od ery kamienia łupanego, do jądrowego kamienie milowe niby nas dzielą, ale kamienie milowe są na topie😂 Pytanie tylko, czy my przez tę kupę kamieni dotrwamy na Ziemi?. Babolami się nie przejmuj, bo ja już nie zwracam uwagi na często popełniane tutaj potknięcia ortograficzne typu chodź, zamiast choć, czy puki, zamiast póki. Ortografia to zulu-gulu, trudna język🤣

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Pogaduchy 2.0

Dzięki @Wojciech za uzupełnienie tematu 🙂