Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Pogoda się zmieni, będzie u mnie chłodniej i deszczowo, dlatego korzystam, jak się ochłodzi to do pracy pójdę 😄


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0

@Anonim , z Ciebie prawdziwy szejk😊 Leżysz "do góry kołami" pod gruszą i myślisz, jak ciężko mają inni. Albo zwisa Ci to na hamaku😊 Susza jak diabli, bo ze studni wyparowało mi parę kręgów wody, a co na dnie, to pompą zraszam na działce, co by nie pousychało to i owo. Zmiany klimatyczne widać gołym okiem.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@bronzub  klimat się zmienia 😎

Piasek mi nawiało koło domu, na autka w okolicy, też tym pyłem posypane, może to z Afryki 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Pogaduchy 2.0

@Anonim raczej z naszych pól. U mnie to samo, pełno piasku nawianego. Szykuje się podobnie jak w USA. Tam,  jak wycieli lasy i zrobili pola uprawne, nastała susza i zrobiły się burze piaskowe.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 taki zapracowany, że już mnie nie dostrzega 😟


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Pogaduchy 2.0


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Anonim raczej z naszych pól. U mnie to samo, pełno piasku nawianego. Szykuje się podobnie jak w USA. Tam,  jak wycieli lasy i zrobili pola uprawne, nastała susza i zrobiły się burze piaskowe.


Jeśli masz na myśli burze pyłowe z lat trzydziestych dwudziestego wieku, to tam nie o lasy chodziło. Na wielkich równinach Ameryki Północnej nie ma i nie było lasów tylko prerie (czyli step), a to tam właśnie w maju 1934 roku, doszło do tej tragedii. Susza w połączeniu z uprawą roli wystarczyła, żeby wywołać błyskawiczną erozję gleb.

https://www.history.com/this-day-in-history/dust-storm-sweeps-from-great-plains-across-eastern-states

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

U mnie za to ostatnio żółto od pyłków. Mam już dość tego dziadostwa. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Pogaduchy 2.0

@j131 dzięki za sprostowanie. Widzisz, jednak wszystkiego dobrze się nie pamięta.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Pogaduchy 2.0

Taka ciekawostka o ograniczeniu zużycia energii przez Orange:

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/zegnamy-centrale-miedzynarodowe/

Czyli kolejne oszczędności dla Orange i na plus dla środowiska.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Pogaduchy 2.0

Ciekawe, czy telefonem tygodnia będzie Xiaomi 12 Pro 500 zł taniej.