Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Pogaduchy 2.0

I dobrze @Anonim o pieski trzeba dbać 😊

śmigus-dyngus.png

 

A tak przy okazji, tradycyjnie: wirtualny śmigus-dyngus dla całej społeczności NO 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0

@Kinga , wirtualnie jest bezpiecznie😊 Gdybyś jednak chciała cofnąć się w czasie, to w drodze do kościółka mój dziadek  "poczęstowałby" Cię strumieniem zimnej wody ze studni. Żadna panna nie mogła się czuć bezpieczna na tej drodze, bo sikawkowy był skuteczny😂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Pogaduchy 2.0

Toż nie trzeba się cofać w czasie @bronzub 😀 wystarczy w pamięci. Nie wiem, jak u Was w mieście, ale w Krakowie kilka ładnych lat temu w niektórych dzielnicach niełatwo było przejść o suchej nitce. Ba! Nawet w tramwaju człowiek nie mógł czuć się bezpiecznie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

@daro33 tak deko poza tematem. Sprawdzałeś kiedyś jakie koszty połączenia na infolinię mają MVNO?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0


@Kinganapisał(-a)

Toż nie trzeba się cofać w czasie @bronzub 😀 wystarczy w pamięci. Nie wiem, jak u Was w mieście, ale w Krakowie kilka ładnych lat temu w niektórych dzielnicach niełatwo było przejść o suchej nitce. Ba! Nawet w tramwaju człowiek nie mógł czuć się bezpiecznie.


@Kinga , w czasie i w pamięci wyglądało to znacznie lepiej aniżeli obecnie. Specjalnie do jajek sikawkowych kupowało się jakiś fajny perfum i w domieszce z wodą z kranu, dziewczyny tak były adorowane przez młodych chłopaków. Osobiście wziąłem na ręce dziewczynę i mimo "wierzgania" nóżkami, wrzuciłem ją do tzw. brodzika, czyli specjalnie wydzielonej dla dzieci części jeziora ,z plażą i basenem dla dorosłych także. Obecnie, niektórym rodzicom i pociechom wsio rawno, czy to obcy w aucie, byleby całe wiadro wylądowało na masce, lub na głowie. Tej przyjemności nie odmawiam strażakom, bo kto chce być widowiskowo oblany, to jego "przywilej"😀 Tradycja tradycji nierówna.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur napisał(-a)

@daro33 tak deko poza tematem. Sprawdzałeś kiedyś jakie koszty połączenia na infolinię mają MVNO?


 

@ketrasaArtur odnośnie mvno jedyną kartą jaką mam jest karta sim od UPC tu opłata za kontakt z ich infolinią jest 0 zł. I oczywiście dzwonie na infolinie do play i orange też 0zł. Super abonament 15zł za wszystko no limit i 25 Gb netu z 5G


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

Witaj @Remi. Dawno nie było Ciebie na forum NO. Fajnie że wpadłeś. Może przygotowania do jutrzejszego AMA? 🤗


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Pogaduchy 2.0

Coś w tym stylu 🙂 ... chciałbym robić więcej tego typu zdarzeń w obszarze za który odpowiadam 🙂 ... czyli już nie tylko Max ale też orange.pl lub aplikacja mobilna 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

Angażowanie w aplikacje mobilna? Może @Remi miałbyś możliwość coś zadziałać w mojej sprawie. Od 27 lutego w apce nie wyświetlają się dane z konta Mój Orange. Zgłoszenie na infolinii dalej w realizacji.


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Pogaduchy 2.0

Wyslij mi info na priv