Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

Długo się lista autorów rozwiązań utrzymywała, ale jak to przy każdym AMA bywa i dziś też się wykrzaczyła.

 

edit

Dawno na AMA nie zostało tak dużo pytań bez odpowiedzi. Najczęściej to były dwa-trzy pytania, a dziś trzy strony.

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Pogaduchy 2.0

Jeśli ktoś nie oddał głosu na pomysł z wyłączeniem startowej mozaiki w dekoderach to tylko tak zostawię:

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Dodanie-opcji-wy%C5%82%C4%85czenia-mozajki-w-menu-dekodera/id...

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21542
  • 173

Pogaduchy 2.0


@ketrasaArturnapisał(-a)

Długo się lista autorów rozwiązań utrzymywała, ale jak to przy każdym AMA bywa i dziś też się wykrzaczyła.

 

edit

Dawno na AMA nie zostało tak dużo pytań bez odpowiedzi. Najczęściej to były dwa-trzy pytania, a dziś trzy strony.

 


W dodatku zdarzało im się mijać z prawdą i odpowiadać niekonsekwentnie:

 

https://nasz.orange.pl/t5/AMA-Dekodery-TV/czy-do-4K-Stream-mo%C5%BCna-pod%C5%82%C4%85czy%C4%87-dysk-...

 

https://nasz.orange.pl/t5/AMA-Dekodery-TV/Czy-b%C4%99dzie-dekoder-z-4K-HDR-PVR-razem/m-p/298195#M185

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 2.0


@ketrasaArturnapisał(-a)

@slav72 czemu skasowałeś posta? Mi też zdążają się pomyłki.


@ketrasaArtur  poprosiłem o to moderację żeby nie wprowadzać pytającego i przyszłych czytających temat w błąd. Wystarczy Twój post który jest odpowiedzią na pytanie i mam nadzieję że "Rozwiązaniem" 👍


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

@slav72  Nie bardzo ta AMA wyszła bo dużo odpowiedzi było wymijających 😔


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 2.0

@Citi2017  dopiero zabrałem się za czytanie tematów z dzisiejszej AMA, z przyczyn zawodowych zabrakło czasu aby uczestniczyć, toteż moje pytania publikował @Wiktor (dzięki). Ale faktycznie zauważyłem że dużo pytań jest bez odpowiedzi, zważywszy na liczbę Ekspertów, miejmy nadzieję że  znajdą czas aby odpowiedzieć na resztę pytań. Faktycznie niektóre odpowiedzi trochę słabe, na przykład "Planujemy" - i co nic więcej, żadnego rozwinięcia?, co jak co ale po Ekspertach spodziewałbym się czegoś więcej 🤔

Edit.

Po "analizie" całego wydarzenia AMA stwierdzam że dużo pytań się powtarza, gdyby wykluczyć (zespolić) te zdublowane to odpadłaby jedna trzecia, poza tym sporo niedomówień, braków i lakonicznych odpowiedzi - takie moje zdanie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

Jeżeli by padły odpowiedzi, to można by było jeszcze dopytać. Teraz tylko czy będzie odpowiedź wynikająca, czybkonkret.

Poczekamy, zobaczymy.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Pogaduchy 2.0

Pytań było wiele..czasem nie miałem czasu czytać innych i odpowiedzi na nie..przyznam jednak, że spodziewałem się bardziej technicznych wyjaśnień 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0

@agat13 , mnie nawet nie chce się czytać. A fachowców od pytań podziwiam za wiedzę😊 Może poruszane zagadnienia znajdą swój finał w konkretach?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

@slav72 @agat13 @ketrasaArtur trzeba zapytać @Kinga  co z resztą pytań co nie odpowiedzieli ?itp.