Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0

@Anonim , mamy na forum niepowtarzalnego @Misiek62 . Uwielbia się stroić na różne, świąteczne okazje, a poza tym, nie gryzie. Najlepszego dla misiów, od mających odrobinę empatii dla nich 🍯🎂😍


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy 2.0

hmmm czy można kogoś zdalnie ugryźć @bronzub 

no tak werbalnie 😜

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Misiek62  jest dziś twoje świętą 😁


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

@Misiek62  jest dziś twoje świętą 😁


dlatego zmieniłem dzisiaj kilka razy avatar 😉

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 2.0

@Citi2017  to zależy do jakiego typu misiów należy @Misiek62 , gdyż wśród świąt nietypowych oprócz Dnia Kubusia Puchatka jest jeszcze Dzień Pluszowego Misia, Dzień Niedźwiedzia Polarnego, Dzień Niedźwiedzia, Dzień Niedźwiedzia Grizzly, Dzień Misia Panda.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0


@Misiek62napisał(-a)
dlatego zmieniłem dzisiaj kilka razy avatar 😉

 


A nie mówiłem, że @Misiek62  to strojniś?😂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy 2.0

🙂 @slav72   ja jestem mieszanką, poczynając od Amerykańskiego Niedźwiedzia Grizzly, lub Yogi z parku Jellystone  przez Niedźwiedzia Polarnego (bo jestem siwy), i Polskiego Uszatka (wczesne lata życia) oraz Misia Colargola, bądź sięgając na daleki wschód gdzie króluje Panda... na przywołanym Kubusiu Puchatku, o małym rozumku kończąc... 

ale najczęściej bywam Misiem z teczką (nie z teczki i wycieczki) lub misiem, który czyta (coś tam).

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Misiek62 to dobrze, że nie ma w Tobie nic z innego słynnego misia - białego misia z Krupówek😅 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy 2.0

@Anonim chyba nie mogę sam u siebie stwierdzać takich rzeczy... zwłaszcza, że jak rozumiem przekaz Twojej wypowiedzi, to raczej negatywne cechy widzisz i tego z Krupówek.

A może ten z piosenki Mały miś, co do lasu bał się iść... 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 2.0


@Misiek62napisał(-a)

🙂 @slav72   ja jestem mieszanką, poczynając od Amerykańskiego Niedźwiedzia Grizzly, lub Yogi z parku Jellystone  przez Niedźwiedzia Polarnego (bo jestem siwy), i Polskiego Uszatka (wczesne lata życia) oraz Misia Colargola, bądź sięgając na daleki wschód gdzie króluje Panda... na przywołanym Kubusiu Puchatku, o małym rozumku kończąc... 

ale najczęściej bywam Misiem z teczką (nie z teczki i wycieczki) lub misiem, który czyta (coś tam).


Czyli według kalendarza świąt nietypowych możesz świętować średnio co dwa miesiące 😁, a dokładając imieniny, urodziny i wszelakie inne rocznice/jubileusze to świętowanie przez okrągły rok Cię czeka 😉 (tylko kto tyle wytrzyma i temu podoła 🤔).