Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 3
  • 0

Pogaduchy 2.0

@j131 może coś na pokrzepienie z okazji poniedziałku po (dla niektórych) długim weekendzie? 


Ekspert AMA
  • 224
  • 904
  • 153

Pogaduchy 2.0

Dzięki za dobre słowo! Ja jestem z siebie zadowolony, wypadłem na naprawdę trudnych pytaniach. W poprzednich dwóch przypadkach wylatywałem na prostych.

A zwycięzca był z kosmosu! 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy 2.0


@j131napisał(-a)

To tak żeby jeszcze milszy był ten łykend:

IMG_20220108_200348.jpg

 Właśnie skończyliśmy piec, tradycyjnie zachęcam do wirtualnej degustacji.



@Piotrekk85   🤪smacznie. Wygląda co nie 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Kinga@Wiktor

 @Rafał Gdzie odznaczenia dla @Rosiu bo na AMA na prawdę dostał od nas tyle pytań i dał radę trzeba chłopaka do cenić 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5473
  • 22042
  • 179

Pogaduchy 2.0


@Rosiunapisał(-a)

Dzięki za dobre słowo! Ja jestem z siebie zadowolony, wypadłem na naprawdę trudnych pytaniach. W poprzednich dwóch przypadkach wylatywałem na prostych.

A zwycięzca był z kosmosu! 🙂


Zgadza się! Generalnie mam wrażenie graniczące z pewnością, że niektóre odcinki są naszpikowane weteranami i wtedy także pytania idą od razu z tej drugiej kupki. Adrenalina tam na miejscu jest zupełnie wyjątkowa, niezależnie czy się uda coś ugrać czy nie. No i prowadzący trzyma klasę nienagannie.👍


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 2.0


@Venomoth3napisał(-a)

 

@slav72 Pozwól że cię poprawię


W czym? bo nie bardzo rozumiem 🤔...

 

_______________

Post i odpowiedzi przeniesione z tematu "🔌 Światłowód (budowa, zasięg) - TYLKO NEWSY 📰  " - Rafał


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 118
  • 406
  • 4

Pogaduchy 2.0

Chodzi pewnie o to, że w maju było 0,8 mln klientów, a teraz jest milion. Żeby przebić barierę psychologiczna Orange pod koniec roku w wybranych lokalizacjach sprzedawało światłowód dosłownie za pół ceny.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Pogaduchy 2.0

@ŁysaKaszankaINC  taki marketing 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 2.0


@ŁysaKaszankaINCnapisał(-a)

Chodzi pewnie o to, że w maju było 0,8 mln klientów, a teraz jest milion. Żeby przebić barierę psychologiczna Orange pod koniec roku w wybranych lokalizacjach sprzedawało światłowód dosłownie za pół ceny.


To tym bardziej nie rozumiem w czym @Venomoth3  chce mnie poprawiać, przecież minęło pół roku to logiczne że ilość klientów się zwiększyła. Wystarczyło wrzucić screena bez zbędnych dopisków o poprawianiu, bo wygląda to jak bym pomylił się pół roku temu 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Pogaduchy 2.0

@slav72 zawsze ci brakuje tego drygu humoru