Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Pogaduchy 2.0

Wszystkiego najlepszego w nowym roku, ale przede wszystkim zdrowia, bo wszystko inne da się załatwić lub kupić, a zdrowia nie 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@bronzub  u mnie. KS ma po czym być sushi. Ale sushi go bym zjadła 😀

 

Jeśli jeśli chodzi o fajerwerki to h mnie w okolicy sproo strzelali. 

 

A taka śmieszna anegdotka właśnie usłyszałam przez uchylone okno jak ludzie wyrzucają jakieś szkła i śmieci u szkła po imprezie. I nagle pytanie Franek masz zielona reklamówkę? Nie.. Matko Boska wyrzuciliśmy świeczki🤣

 

Dodam jeszcze, że na szkło jest u mnie taki typowy pojemnik co trzeba po sztuce wrzucać. A ci ludzi wrzucali co śmietnika gdzie są standardowe kubły ale na inne frakcje😐


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

Witaski w Nowym 2022 Roku 🙂

 

Życzę wszystkim dobrego zdrowia oraz szczęścia na każdy dzień. Niech Nowy Rok będzie dla Was korzystny zarówno pod względem prywatnym, jak i zawodowym. Również życzę wielu okazji do radości i uśmiechu. Wszystkiego dobrego! 🍾 🥂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 2.0


@bronzubnapisał(-a)

Sushi czy suszy?😂 Wszystkiego najlepszego i obyście nie musieli psioczyć na dopiero co "raczkującego" 2022 roku😁 


Sushi nie lubię, suszyć nie ma po czym (jak zawsze trzeźwizna z wyboru, nie z przymusu). Już po obiadku noworocznym 😋. Oczywiście najlepszego dla Wszystkich w Nowym Roku, a psioczyć na niego to już zaczynam po przejrzeniu kartoteki z rachunkami na 2022 w IOK (a to dopiero początek "tendencji zwyżkowej" 😡😤😱).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0

@slav72 , te rachunki to pikuś w porównaniu z tymi, za które zapłacimy, (i już płacą gdzieniegdzie) wszyscy bez wyjątków. Armagedon klimatyczny kroczy coraz śmielej niemalże na całym ziemskim globie. To smutna wizja, a nielicznych będzie stać na "kosmiczną emigrację", być może w nieodległej już przyszłości. Z samego gadania nic nie wynika. I co z tego, że ktoś po Sylwestrowym upojeniu zostawi stertę śmieci w miejscu oddalonym od swojej "hacjendy"? Karma wraca i zdziwko bywa ogromne, że niby czemu mnie to potem spotyka? Na krótkowzroczność okulary nie wystarczą. Wiatru w żagle i burzy mózgów w Nowym Roku Wam życzę😊 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Wszystkiego najlepszego w nowym 2022😄

O rachunkowości i wydatkach, nie pora gadać 😁

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@slav72  widzę że galerię znalazłeś swoją 😄


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

Wszystkiego najlepszego w nowym 2022😄

O rachunkowości i wydatkach, nie pora gadać 😁


@Anonim , to są grubsze rachunki do porachowania. Matka Natura sama je nam wystawia czy chcesz, czy przemilczeć chciałbyś😊

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@bronzub  ten tydzień, to relaks 😄

Po co sobie nastój psuć, od początku roku 😎

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0


@slav72napisał(-a)

@slav72napisał(-a)

 Co by tu jeszcze???...aha

slav72_1-1640996432198.jpeg

 


usunąłem przez nieuwagę obraz, ale wstawiam z powrotem 😁

@slav72  tego powyżej już nie dasz rady...będzie szpecił na forum.