Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1433
  • 6191
  • 42

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7196
  • 29444
  • 270

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18199
  • 51982
  • 699

Pogaduchy 2.0

Współczuję instalatorom wykonywać później prace na takim obiekcie.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Też nie jestem przekonany o tym, że to dobry pomysł.

 

W sumie przecież nie wiadomo czy nie będzie konieczności wykonania prac w okresie kiedy w takim gnieździe będą małe. Co wtedy zrobi matka? Oczywiście odleci...ale czy wróci? A niech się okaże, że prace będą nieco bardziej skomplikowane, np. po uderzeniu pioruna. Co wtedy ?

Do zainstalowania jednego gniazda na obiekcie potrzebnych było: 3 samochody i pewnie z 6 ludzi. Ile będzie potrzebnego sprzętu i ludzi do wymiany 5-6 anten i kilku kabli ? Ci ludzie i sprzęt zrobią tam taki ruch, że chyba nawet dobry ornitolog powinien mieć wątpliwości co do zasadności lokalizacji tego gniazda na takim obiekcie. Ale może się mylę...?

 

Na pocieszenie dodam, że my się tu rozczulamy nad takimi pytaniami (nie jestem żadnym ekologiem ani nawet zielonym, wiec się łańcuchami do tego obiektu na pewno przypinał nie będę... ), a skończy się na tym, że gołębie tam się zadomowią i zrobią tam taki syf, że faktycznie już współczuję technikom firmy Teltech.

Widadomo chyba o co chodzi i z czym będą tam mieć do czynienia... 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18199
  • 51982
  • 699

Pogaduchy 2.0

Do czego jest funkcja: Przyklej temat?

Screenshot_2021-12-04-09-40-36-206_com.android.chrome.jpg


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1557
  • 5277
  • 55

Pogaduchy 2.0

pineska? Zawsze na górze. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

Pogaduchy 2.0


@ketrasaArturnapisał(-a)

Do czego jest funkcja: Przyklej temat?

Screenshot_2021-12-04-09-40-36-206_com.android.chrome.jpg


Gdy wejdziesz poziom wyżej w strukturze forum (dział) to zobaczysz tematy przyklejone. W pierwszej kolejności przez moderatorów/adminów, poniżej przyklejone przez Ciebie (chyba, że mylę kolejność)... a jeszcze niżej pozostałe, wg dat ostatniego posta.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18199
  • 51982
  • 699

Pogaduchy 2.0

@Misiek62 @andrzej1441 chodzi o to, że dany temat który mnie interesuje będzie podpięty na stronie głównej, tak jak obecnie Konkurs Mikołajkowy, ale widoczny tylko dla mnie?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur  najprościej będzie gdy przetestujesz, przecież można odpiąć, jeśli uznasz że Ci przeszkadza. Jednak wg. mnie nie pojawi się tam, bo ten przykładowy konkurs jest w "ogłoszenia", to po pierwsze... po drugie, przypięty temat, jak wcześniej pisałem widać w dziale - jest pinezka.

Twoja własna ma mniejszą moc niż przypięcie moderatora/admina.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

06-12-2021 Św. Mikołaj06-12-2021 Św. Mikołaj

 

A dla Was wszystkich, co byliście grzeczni i ładnie piszecie tutaj na forum NO, krótka informacja: Jak jeszcze do Was nie dotarłem, to będę u Was dzisiaj w nocy... wiec nie domykajcie za bardzo okien ! 🙂