Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Pogaduchy 2.0

Na pobliskim nadajniku jest zgłoszona awaria masowa. Maksymalny czas jej usunięcia to 26.11 około godziny 18:00. Taką wczoraj informację dostałem.

Czekam i czekam i nic się nie poprawia.

Dobrze ze choć konkurencja działa na własnym maszcie. Jak tak dalej pójdzie to ostatnia startówka ze 100GB do 4.01.2022 zostanie przedwcześnie wykorzystana i przyjdzie kupić lub przenieść następną kartę.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Ja dziś właśnie zaczynam urlop. Ogólnie nie zgadzały mi się dni urlopu. Wiedziałam, że powinni ich być więcej niż pokazywało mi służbowe konto. Najpierw twierdzili, że wszystko ok (bo nieomylny program tak pokazuje). Ale byłam pewna swego  więc uderzyłam jeszcze raz. Inna pani podeszła do tego poważniej. Powiedziała, że napisze gdzie trzeba aby mi sprawdzili. Tylko trzeba było z tym poczekać do  10.11 bo coś tam się musiało rozliczyć. I okazało się, że mam 13 dni więcej niż mówił nieomylny program 😳 Kto by pomyślał 😅 Tak się złożyło, że część dni miałam już ustalone więc teraz wracam do pracy 27.12 😸

 

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

Pogaduchy 2.0

Wszedzie trzeba pilnować swego.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52606
  • 600

Pogaduchy 2.0

IMG_20211124_222133.jpg


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

Pogaduchy 2.0

@agat13 co to za wynalazek?🤔

To aluminium wyglada solidnie. Chyba nie da sie tego rozwalić. Prędzej dziurę w podłodze zrobi.

________________
* Scalenie wpisów – moderator Kinga


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 2.0


@slav72napisał(-a)

Ja miałem taki 

 

slav72_1-1637674528758.jpeg

to był super sprzęt jak na 2008 rok 👍

...dodam jeszcze że dwa lata później sprzedałem go drożej niż kupiłem...to były piękne czasy 🤗

 


@felekbezszelek to  nie wynalazek, patrz wyżej (fakt był trochę ciężki, ale za to solidny, praktycznie cała obudowa z alu 😁).


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

Witam wszystkich po dluzszej nieobecnosci. Szczegolnie witam nowe czlonkinie i czlonkow forum. Chcialem podzielic sie pewnym spostrzeżeniem i jednoczesnie poprosic żeńską czesc forum o komentarz (męską też). 

Otóż chcialem kupic zonie nowy telefon. Model byl juz wybrany, kolor koniecznie bialy i do tego koniecznie czarne etui. Gdy przyszedl moment zlozenia zamowienia okazalo sie ze bialy kolor jest niedostepny. We wszystkich wiekszych elektromarketach bylo podobnie. Inny kolor telefonu nie wchodzil w gre - tylko bialy. Uslyszalem: "a to nie chce, nie kupuj". Po dluuuugich poszukiwaniach w końcu sie udalo zamowic odpowiedni kolor. Szczesciu nie bylo konca😆 Gdy telefon jest wlozony do etui to nie widac jaki jest jego o kolor, a i tak musial byc bialy🙄 Dzisiaj tez znalazlem temat w ktorym forumowicz szuka jakiegos smartwatcha dla zony. Musi byc ladny a funkcje sa na drugim planie. Albo kupno samochodu: wyposażenie nie tak wazne jak kolor😜 I tak sie teraz zastanawiam czy wszystkie kobiety tak mają? Estetyka ponad funkcjonalnosc? 😁 Proszę o opinie, komentarze itp. 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86 Moja żona tak nie ma.... 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86 ja też mam preferencje kolorystyczne, uwielbiam niebieski ale nie aż tak bezwarunkowo. 

 

Jak rodzice planowali kupić mi pierwszy samochód (typowy dupowizik aby wdrożyć się w jazdę po zyskaniu prawka) spytali jaki chce. Oczywiście powiedziałam, że niebieski. O tak się złożyło, że stałam się współwłaścicielką błękitnego Pyzia 106 którego do tej pory z sentymentem wspominam (chyba jak wiele osób pierwsze auto). 

 

Jakiś czas temu naszła mnie faza na niebieskie telefony. Producenci dają teraz sporo kolorów do wyboru. Ponownie nie był to warunek ale też patrzyłam na kolory. Pierwszy jaki wybrałam do Xioamo A2. Obecnie posiadam Xioami 8 pro (już już w ogóle bajer z tymi błyszczącymi plecakami ombre, bardzo mi przypadły do gustu). Ale wybieram teraz przezroczyste etui, dla mnie szkoda ukrywać pod czarnym casem. 

 

Obecnie znowu mam w planach wymianę telefonu. Zaczął mi już wariować. Najpierw odmówił współpracy z oryginalnymi ładowarkami Xioami. Chwilę po podpięciu sam się rozłącza. Korzystam obecnie z pożyczonej od Samsunga. Ma Fast Charge i mu nie przeszkadza. Dodatkowo teraz już przy ładowaniu musi być nieruchomo, inaczej przerywa. Mąż mi już od jakiegoś czasu suszy trochę głowę, mówi weź kasę idź i sobie kup. Dla faceta to takie proste. A ja nie wiem jaki chce. Podoba mi się i Xioami 10 pro, Poco F3, Realme GT Master Edition (tu akurat nie ma niebieskiego tylko biały). Na szczęście ślubny jaki ten pierwiastek rozsądku i męskiego zdecydowania lada dzień wraca i na pewno coś z jego pomoca kupię. 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim a ten zakurzony TV to w jakim jest kolorze....? 😉