Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Pogaduchy 2.0

Ha, ha 😂

Dobre! 😋

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Nokia E90Nokia E90

Ja mam taką.

Kolega mówił mi, że kiedyś jak rozmawiałem przez słuchawkę BT i trzymałem telefon w ręce, to dwóch starszych panów siedzących na ławeczce, rzuciło jeden do drugiego: "patrz, koleś gada do piórnika"... 🙂

 

 

 

_______________

*Post poddany edycji zgodnie z netykietą - moderator Wojciech.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 2.0

Ja miałem taki 

 

slav72_1-1637674528758.jpeg

to był super sprzęt jak na 2008 rok 👍

...dodam jeszcze że dwa lata później sprzedałem go drożej niż kupiłem...to były piękne czasy 🤗

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@slav72  fajny telefon miałeś 😃

Ja jako fan Nokia, tylko jej telefony używałem, ale było sporo innych telefonów 😎

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Nokie były genialne ale jak ktoś miał odwagę i spróbował SonyEricssona to ZAZWYCZAJ okazywało się, że to też jest całkiem fajny telefonik...

Ale niestety nie dorasta to do pięt smartfonom. Czego skutek widać gołym okiem....

Mnie tylko brakuje tej długości działania urządzeń...

Nokia jak była ładowana raz w tygodniu to było wszystko. Z taką baterią jak są teraz w smartfonach to bym ładował pewnie raz na 2 miesiące.... Od smartfona tego nie wymagam ale przełomem będzie jak ktoś zrobi smartfona z baterią zdolną pracować tydzień. Wtedy ten "ktosiek" pozamiata. Tak mnie się widzi... 🙂

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Pogaduchy 2.0

@Anonim jak wyjdziesz kartę SIM z smartfona, a z internetu będziesz korzystał tylko przez WiFi, to powinien wytrzymać 3-5 dni na jednym ładowaniu.

Nokii używam do tej pory i ładuję ją raz na 7-9 dni.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Pogaduchy 2.0

O co chodzi z okienkiem: Powiązane produkty, która znajduje się pod spodem okienka edycji i pisania posta? Jak używać?

Screenshot_20211123-205047_Chrome.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur  to nowości na NO 😁

Pomocna dłoń 🤔

NOu.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur  to chyba jeszcze nie działa 😎

To pewnie polecane produkty @Wojciech 😄


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Pogaduchy 2.0

Jest to powiązane z tym o czym pisał Wiktor # NOWOŚĆ na forum! 

 

  1. Jak klikniesz przycisk "Rozpocznij dyskusję" przy danym urządzeniu (np. Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB) to w tym polu od razu doda się to urządzenie i w dyskusjach o nim ten wątek będzie widoczny.
  2. Jak utworzy się post lub wątek i w Powiązanych produktach wybierze się np. Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB, to w liście Najnowsze odpowiedzi/Najnowsze tematy itd. o tym produkcie będzie ten temat widoczny.