Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Pogaduchy 2.0

A Polska nie musi wygrać 2 bramkową przewagą by wyjść z grupy? 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Nie, bo Ukraina i Finlandia mają po 3 punkty. 

Wystarczy, że będziemy mieli 4 i wychodzimy. Pytanie tylko, z którego miejsca. Jeśli wygramy ze Szwedami, a Hiszpania ze Słowacją - drugiego. Jeśli remis padnie w ESP - SVK też drugiego. A gdy Hiszpania przegra ze Słowacją, to też z drugiego ale Hiszpania odpada 😂😂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Pogaduchy 2.0

najważniejsze to wygrać 😂
przy wygranej w najgorszym wypadku wyjdziemy z 3 miejsca.
tylko ze najpierw trzeba wygrać

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Z trzeciego wyjść nie możemy, bo przegraliśmy ze Słowacją.

Stąd - mając 4 punkty - automatycznie wpadamy nad Szwecję. Jeśli Słowacja zremisuje z Hiszpanią, to ma 4 punkty i wygrywa grupę zakładając, że ogrywamy Szwecję. Wtedy 1. Słowacja 2. Polska 3. Szwecja 4. Hiszpania.

Jeśli wygra Hiszpania - Hiszpania na pierwszym, Polska na drugim i Szwecja na 3. 

Jeśli wygra Słowacja i Polska - 1. Słowacja 2. Polska 3. Szwecja itd.

 

Możemy wyjść tylko z 1 i 2, bo trzeciego formalnie nie jesteśmy w stanie zająć.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

Pogaduchy 2.0

@PARANOJAZ trzeciego miejsca to "wyjedziemy" do domu, a nie wyjdziemy..no, chyba, że kibice wyjdą -z siebie 🙂

Ale jakby tak od tyłu liczyć to z trzeciego da radę...tylko chyba organizator takiego liczenia nie honoruje...

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@agat13 Po meczu ze Słowacją, gdy byłem mega zły  śmiałem się, że najszybciej w historii wyszliśmy z grupy - tyle, że nie do dalszej fazy a do domu 😂😂

Ale potem wiemy co było. Dzisiaj tylko 3 punkty. 🔥


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Pogaduchy 2.0


@Anonim napisał:

Dzisiaj tylko 3 punkty. 🔥


Będzie ciężko. Faktycznie prognozowana temperatura zapowiada "piekło" 🔥 w tym meczu 😁

Pierwsze 20 min... Będę wtedy wiedział, czy zagramy przeciwko statystykom, przeciwko historii i wbrew rozumowi ❤️ 😍

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Wiktor damy radę, jak zobaczyłem sobie te słynne 7 meczów Szwecji, a właściwie rywali, z którymi grali.... to nawet nie chciało mi się analizować ich meczu ze Słowacją. Jak ruszymy na nich tak, jak na Hiszpanów - to pomimo, że będą dużo bardziej "zamknięci" (cóż, taka drużyna musi grać defensywnie)  - coś strzelimy. A co do 20 minut - zgodzę się tylko z tym, że będą ważne z punktu widzenia taktycznego i z temperaturą, ale na szczęście będą mieli dwie-trzy przerwy w trakcie meczu na "schłodzenie" się. Pytanie, czy złamiemy Szwedów, czy po prostu coś "zauważymy", czego oni nie widzą i to wykorzystamy w najmniej odpowiednim dla nich momencie. Jakościowo - ani oni nie są od nas lepsi, ani my od nich. Jesteśmy na dosłownie takim samym poziomie. 


Co do historii - nie polecam na nią patrzeć, serio. Daleko przykładu szukać nie muszę - ile czasu nie strzeliliśmy Hiszpanii bramki na ich terenie, w meczu o stawkę i zremisowaliśmy? 😉 

 

Ja wiem, że po meczu takim, jak ze Słowacją - buzują emocje - u każdego. Piłkarzy, sztabu, kibiców, dziennikarzy - wszyscy byli wkur..zeni ;] I tą złość wyładowaliśmy na Hiszpanach. Osobiście uważam, że ten mecz dla naszych piłkarzy jest tak kluczowy, jak słynne 2-0 z Niemcami w 2014. Jeśli przegramy po walce - spoko. Wykluczam jednak taki scenariusz - stawiam pewne zwycięstwo naszych. I 20 GB od Orange po meczu 😂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

Pogaduchy 2.0

A ja tradycyjnie "stawiam na Tolka Banana"...i kolejkę po wygranym meczu...Taką wąskotorową PIKO 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Abstrahując od tematu meczu - w Gdańsku dzisiaj takie piekiełko: 

 

https://wiadomosci.wp.pl/68-3-st-c-w-centrum-gdanska-to-ostrzezenie-6653713806601184a

 

Więcej wycinki drzew, więcej betonu..... Jakie to jest smutne 😕 Dobrze, że w Warszawie jako tako się to zmienia na lepsze - chociaż też kolorowo nie jest 😞