Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

Nie będę się powtarzał, ale podepnę swój post tematu o dbanie o swoją komórkę:

https://nasz.orange.pl/t5/Og%C5%82oszenia/Klient-sprz%C4%99t-i-operator-gdzie-tu-ekologia-podcast/m-...

 

Warto też obejrzeć film dokumentalny: Prawdziwa cena Twojej komórki.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur  ja tak dbam o telefony, że po 3 latach jeszcze akumulator z 50% pojemności ma 😄


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 271
  • 1

Pogaduchy 2.0

Witam! Przyszedłem ponarzekać 😄

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Witaj @Vermeil  😀


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 2.0

Myślałem że nic już mnie nie zaskoczy w tym kraju, a tymczasem Parafia w Mrągowie modli się o zniszczenie wież 5G - TELEPOLIS.PL widać że zacofanie sięga zenitu 🤣 🤣 🤣


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Pogaduchy 2.0

@slav72Koniecznie trzeba dać pomysł na NO, aby Operator oznaczył te wieże, bo będą niszczyć wszystkie w zasięgu wzroku 🙂 Można je na czerwono oznaczyć...jako dzieło ........


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Pogaduchy 2.0

Za komputerswiat.pl:
"(...)

TVP 4K to specjalny kanał telewizyjny, który zostanie uruchomiony z okazji zbliżających się mistrzostw Europy w Piłce nożnej Euro 2020. Firma Orange ogłosiła, że będzie on dostępny w usłudze Orange TV bez dodatkowych opłat, dzięki czemu abonenci będą mogli oglądać mecze w najwyższej jakości.

Prezes TVP Jacek Kurski ogłosił, że kanał TVP 4K będzie dostępny dla wszystkich osób mieszkających w Polsce całkowicie za darmo. Pierwsi operatorzy potwierdzili już dostępność kanału w swojej ofercie, a teraz dowiadujemy się, że będzie można go oglądać także w Orange TV. Firma poinformowała, że udostępni go osobom dysponującym dekoderami 4K oraz 4K Premium na pozycji numer 65. (...)"

Wrzucam tu ponieważ umknęła mi ta informacja na forum (jeśli była), a w przededniu EURO 2020 warto chyba wiedzieć, że wchodzi kanał 4K z meczami 😉 

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 2.0

@Morciak  było info

slav72_0-1623330131180.png

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

Pogaduchy 2.0


@slav72napisał(-a)

Myślałem że nic już mnie nie zaskoczy w tym kraju, a tymczasem Parafia w Mrągowie modli się o zniszczenie wież 5G - TELEPOLIS.PL widać że zacofanie sięga zenitu 🤣 🤣 🤣


Odrobina sceptycyzmu by się przydała także w powtarzaniu i komentowaniu "takichnjusów".

Telepolis.pl:

"W trwającym tygodniu oprócz standardowych intencji mszy świętych (np. za parafian, w intencji zmarłych, msze ślubne czy też za Polskę) znajdziemy intencję o unicestwienie urządzeń i wież nowoczesnej technologii 5GMsze w tej intencji odbywają się codziennie."

Sugeruje więc, że ta parafia jakoś sama z siebie dąży do unicestwienia czyjejś własności. Nie podaje też odnośnika do źródeł. To w sumie podpada pod naruszenie etyki dzienniarskiej.

Tymczasem na stronie przywołanej parafii nic takiego na dziś nie ma, kto chce może sprawdzić.

http://www.parafia-mragowo.pl

Nie chcę nikogo tu bronić ale intencje mszalne są zamawiane przez konkretnych ludzi... nie przez parafię. Generalnie to bardziej Telepolis.pl tu przegina niż parafianie z Mrągowa.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Pogaduchy 2.0

A ja mam dziś pierwsze urodziny na NO...przyjmuję życzenia bez prezentów 🙂🎂