Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy 2.0

@agat13  a nie masz karafki z korkiem?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 271
  • 1

Pogaduchy 2.0

Witam! ^^

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Witam 😄


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 271
  • 1

Pogaduchy 2.0

Co tam u was słychać? ^^

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Niedziela to odpoczywam i Bondem się delektuje z HBO go 😄


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 271
  • 1

Pogaduchy 2.0

Ja to sobie giercuje, myślę o kilku pomysłach, czy jest sens ^^

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 271
  • 1

Pogaduchy 2.0

Tak żeby wtajemniczyć to myślałem nad zrobieniem anteny kierunkowej z talerza satelitarnego. Jednak wchodzą tutaj wydatki i konieczność montowania tego w jakiś sposób...także kwestia na razie pogadania z radiotechnikiem(czy jak się ten zawód nazywa), żeby odpowiedział na moje pytania. Druga kwestia to napisanie aplikacji(web albo jako wykonywalny exe) do gierki w którą pykam(nie żadne cheaty czy inne oszustwa, bardziej kalkulator do przedmiotów z codziennym aktualizowaniem ich ceny z rynku). Wiedza w obu zakresach jest zerowa lub bliska zeru, więc muszę przemyśleć czy mam ochotę i na tyle samozaparcia żeby w to brnąć...(a już parę "projektów" mi pokazało że bardzo szybko tracę zainteresowanie z braku wiedzy, by przeskoczyć problem który napotykam).

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53137
  • 616

Pogaduchy 2.0

@Vermeil po co otwierać otwarte drzwi? Przecież anteny kierunkowe są dostępne do wyboru i do koloru...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 271
  • 1

Pogaduchy 2.0

@agat13 Jestem tego świadom. To bardziej taka ciekawość aniżeli potrzeba. Anteny kierunkowe same w sobie są dosyć drogawe(jak na moje standardy), także szukanie alternatyw w moim wypadku jest dosyć częste 😛


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53137
  • 616

Pogaduchy 2.0

@Vermeil nie mam nic przeciw eksperymentom i szukaniu alternatywy...w tym jednak przypadku to się chyba mija z celem...profesjonalnie i fabrycznie zrobioną antena daje pewność działania i uzysk...a naprawdę nie są one bardzo drogie. Szczególnie te dwupanelowe