Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

Ode mnie piosenka noworoczna   🙂 

 

https://youtu.be/hz_gOFRwTcg


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Pogaduchy 2.0

Dla wszystkich Herosów i  nie Herosów. Wszystkiego dobrego. Aby atmosfera na tym forum była tak wspaniala jak do tej pory. Szczęśliwego Nowego Roku!


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

No i powitaliśmy Nowy Rok 2021 🎆🎇🎈🎉🎊

Niech ten Nowy Rok będzie dla Was dobry, zdrowy, bez żadnych gwałtownych zawirowań życiowych. Niech Wam przyniesie wiele radości oraz niech się spełnią wszystkie Wasze marzenia. 

Serdeczności i wszystkiego najlepszego 🍾🥂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Pogaduchy 2.0

Dołączam się do życzeń @Arti_Kn_Pl i dodam, niech atmosfera na forum będzie jeszcze lepsza niż w tamtym roku.

 

Wspaniałego szczęśliwego i zdrowego roku 2021 roku.

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Pogaduchy 2.0

@Mariusz już jest lepszy niż tamten, bo nowy..a co nowe zawsze jest lepsze....bo nieużywane 😁

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Wszystkiego Naj w Nowym 2021 Roku 😃

5fd756cbeb7f3_o_medium.jpg


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 60
  • 0

Pogaduchy 2.0

Niech Nowy Rok 2021 zabłysnie dla Was tęczy kolorami i rozsypie się nad głowami szczęście i uśmiechów  moc. Niech zostanie na 12miesięcy z Wami nie tylko w tę Sylwestrową noc. Do siego roku. 

Szczęśliwego Nowego Roku!

________________
* Przeniesione z nowego tematu  – moderator Kinga


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy 2.0

Nawzajem 😉

________________
* Przeniesione z nowego tematu  – moderator Kinga


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Pogaduchy 2.0

Chciałbym zgłosić problem techniczny, ale jakoś nie mogę wybrać kategorii, a bez tego mi nie przyjmie..otóż słuchajcie..od wielu lat zauważyłem jedną prawidłowość. W Sylwestra jak się otwiera szampana, to później korek nie pasuje do butelki.. Czy ktoś już miał taki problem ? Jak to rozwiązać? No ja próbuję wypić do dna, ale to nie uchodzi w dobrym towarzystwie. Próbowałem przelać do karafki, ale z kolei korek okazał się za wąski.. Ratujcie


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Pogaduchy 2.0

@agat13 korek zawsze jest tak dopasowany, aby zawartość z czasem nie upłynniła się. Po otwarciu ręcznie trudno jest ponownie korek wcisnąć, z powodu jego rozprężenia się. Też tak mam, ale i na to są sposoby. Są specjalne korki, które można założyć i zaciska się je mechanicznie wajchą. Po zluzowaniu wajchy korek luźno wychodzi.

 

Mam inny problem niż zawartość butelki. Popsuł mi się Play MIX, a dokładniej oferta, wiec zacząłem szukać alternatywy. Dziwi mnie tylko, czemu alternatywni operatorzy mają podobną ofertę do Orange w ofercie na kartę pakiety za 25 i za 30 PLN, ale stać ich na ofertę pakietu za 20 PLN, gdzie można wykupić tylko pakiet samych rozmów i SMS-ów. Czemu Orange nie może wprowadzić takiego pakietu?