Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

@agat13 ja się poświęcę. I tak za mojego żywota włókna za pewne nie doczekam, więc włączam tryb detektyw i będę śledził literka po literce -ORMO CZUWA !

i tak guzik z tego będę miał ale ważniejsze od nas są przyszłe pokolenia, by nie kaleczyć polska mowa, bo polska mowa trudna mowa 😛


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Pogaduchy 2.0

@pablus Chwała Ci za to.. widzę, że zapoczątkowaliśmy nowy nurt na forum. Czepialscy detektywi w służbie prawdy...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

bojownicy o prawdę i rzetelność w obronie składni polskiej 🙂 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Pogaduchy 2.0

Nawet nikt imieniem i nazwiskiem nie chciał się pod tym podpisać 😁

Autor: Redakcja Orange.pl


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Pogaduchy 2.0

@-brtk- No, jeśli to CAŁA redakcja pisała...to wiele tłumaczy 🙂


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Pogaduchy 2.0

Niezły bełkot 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Pogaduchy 2.0

Tropiąc pochodzenie dzisiejszego odkrycia na stronie www.Orange.pl/poradnik/swiat-orange doszedłem do 9 strony z artykułami. Mimo, że wyświetla 19 dostępnych od 10 do 19 są nieosiągalne. Przejrzałem te o internecie szerokopasmowym i FTTH. Ekipa pisząc ten i 3 krokach  do instalacji FTTH chyba była nie w formie, bo dwa pozostałe są ok.

To tak informacyjne. Ktoś podejmie się sprawdzenia  kilku jeszcze? Szczególnie tych o LTE i sieci mobilnej...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Pogaduchy 2.0

Na forum padło pytanie o światłowód i już zestaw węszących szuka kolejnych wpadek. Przyznam, że tekst bardzo fajnie napisany i w dodatku jak na korporacje, to poniżej pasa. Może to było tłumaczenie z francuskiego, bo po polsku nikomu nie chciało się pisać 😉

No z poniedziałku Orange fajnie się wyłożył z takimi podpowiedziami co do światłowodu.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur Nie szukamy wpadek, tylko zwracamy uwagę na treści oficjalnych stron Orange. Mają pomagać, a nie wprowadzać w błąd. Jeśli służą za odnośnik wklejany na NO, to wymagają aktualizacji i dość precyzyjnych rzetelnych informacji. Bo jak nie Orange, to kto przekaże je użytkownikom?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur ja powiem jedno - ORMO czuwa.

Ktoś musi porządku pilnować, skoro OPL nie jest w stanie tego zrobić samo a nie świadczy to o nich dobrze pisanie informacji w tak absurdalny sposób...