Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Pogaduchy 2.0

Chłopaki, ale to jest oficjalny poradnik na stronie Orange!!!

Jeszcze ktoś przeczyta i dostanie zawału!!!


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

Jaki to perelki mozna znalezc😂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86  Za takie herezje Inkwizycja dawniej paliła na stosie...a dziś czytamy ja na oficjalnej stronie Orange...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

ja przeczytałem i pomimo chorego serducha przeżyłem, ale ledwo z życiem uszedłem.

poza tym widzę jeszcze jeden brak w tym tekście, ale więcej o tym w moim pomyśle 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Pogaduchy 2.0

@pablus Ja tam widzę dziesiątki bzdur. Nie doczytałem do końca, bo nie zamierzam zejść...napisałem oficjalna skargę dotyczącą zaniechania wprawiania czytających w stan totalnego ogłupienia. Ciekawe jaki będzie odzew i co na to NFZ?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

Pogaduchy 2.0

No to jeszcze trochę i będziemy mieli dwie Francuskie sieci 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

@Windowv2 co masz na myśli?

czy ja nie wiem o czymś ?

@agat13 dołącz proszę wniosek o moich stratach moralno psychicznych i że w ten sposób znęcają się nad osobami niepełnosprawnymi 😛


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Pogaduchy 2.0

@pablus Ok, a czy Ty jesteś w stanie sobie wyobrazić spustoszenie jakie w mojej świadomości starego technika uczynił ów artykuł? On obrócił moje spojrzenie na instalację FTTH w gruzy. Wywrócił do góry podszewką lata doświadczeń i mniemanie o prostocie czynności instalacyjnych...Zmienił sposób widzenia prędkości w kosmosie...Zatrząsł posadami jestestwa technologicznego...To uczynił ze mną, ponoć zdrowym na ciele i umyśle. Aż boję się myśleć, co uczynił z jednostką słabszą i bardziej podatną na słowo pisane i niesione przez nie treści...

Łączę się z Toba w niewypowiedzianym bólu...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

@agat13 mam tak samo jak Ty...

ale że nikt tam nie wspomniał o tym, że w niektórych przypadkach klient dostaje ONT od zewnętrznego ISP to jest hańba ! 😛

moja egzystencja została nad wyraz równie wielce pogwałcona!

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Pogaduchy 2.0

@pablus Należy jasno zadać pytanie: ile takich "technicznych" artykułów krąży po stronach naszego ulubionego Orange? Naprawdę nikt nad tym nie panuje?

Ja mam za słabe serce na tropienie podobnych bzdur...