Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy 2.0

Moim zdaniem to opłata za przerejestrowanie prepaidów za długo się nie utrzyma. Obowiązek rejestracji wynika z ustawy. Uiszczanie dodatkowych należności jest trochę dziwne. Poza tym niedługo UOKIK się tym zajmie, bo obecne przepisy wewnętrzne operatorów są niezgodne z intencjami ustawodawcy. Chodzi przede wszystkim o wymóg obecności nowego i starego abonenta w jednym miejscu przy przerejestrowaniu. Co np. po śmierci, dla osób o ograniczonej mobilności itp itd jest mocno utrudnione. Wg mnie nie ma co robi też larum, bo takie zlecenia na dziś są niszowe. Póki ktoś nie chce przenieść numeru do innej sieci - to raczej nie zastanawia się na kogo jest numer.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

Pogaduchy 2.0

Mnie ciekawi co by było gdyby np Dziecko chciało by przerejestrować numer telefonu gdy Mama umrze i na jej dane został zarejestrowany numer? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy 2.0

W Orange zależy od humoru pracownika. W innych sieciach zwykle jak masz akt zgonu - to pierwszy zgłaszający może przepisać. Radzę też pamiętać, że nie każdy może otrzymać akt zgonu - więc byle kto nie przepisze numeru.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5385
  • 57

Pogaduchy 2.0

Praktycznie, przy próbie wyrejestrowania usługi, że względu na śmieć abonenta dostaje się z miejsca propozycję cesji.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy 2.0

To normalne. Bo zawsze taki sim wypada doładować. Każdy hajs się liczy. W Orange i tak nie ma wyrejestrowania jak np. w Play.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

Pogaduchy 2.0

A jak to wygląda u Zielonych i Różowych? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy 2.0

Nie wiem dokładnie. Poza tym każdy rozumie coś innego jako wyrejestrowanie. Dla mnie wyrejestrowanie to usunięcie powiązania danych osobowych (imię, nazwisko, pesel) z użytkowanym numerem z systemów obsługowych operatora (tzw. CRM). Oczywiście dane są nadal powiązane z uwagi na obowiązki ustawowe. Nie słyszałem by poza Play było to możliwe. W Orange niektóre osoby (doradcy) skracają klientom tzw. okres Y (na odbiór połączeń) lub okres Z (na odblokowanie numeru po wyłączeniu), ale dla mnie to nie jest wyrejestrowanie.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

Panowie (i Panie) doradzcie mi prosze bo nie wiem na ktora jednostke napedowa sie zdecydowac https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/ceny-nowego-mercedesa-klasy-s-w-polsce/nb0nhvv

🤔😂😂😂

 

Edit. 

Zagadka. Co tu jest nie tak? 🤣


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Pogaduchy 2.0

Stary ten filmik już, skontrolowała pasażera bo to anglik samochód 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

Pewnie mu maseczka zasłoniła i nie zauważył z której strony kierownica 🤔😄😆