Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 200
  • 194
  • 1

Pogaduchy 2.0

@Wojciech nieustannie od stycznia i efekty waszych " staramy sie by usunac jak najszybciej" nie widac wiec takie reklamy to zart.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 200
  • 194
  • 1

Pogaduchy 2.0

@-brtk- to i tak masz szczesci z tymi 15/30mbs bo u mnie od stycznia max 3,5mbs


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 200
  • 194
  • 1

Pogaduchy 2.0

Mam takie pytanko z ktorej siedzi lepiej kupic karte by internet tylko wykorzystywac bo raczej nie doczekam sie by orange to ogarnelo. Plus czy tmobile lepiej ma lte?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@JaremaPL  kartę sim kupuje się pod lokalizację od BTS, przetestował bym Plus i T-Mobile (Play też warto przetestować) i zostawił sim od operatora z najszybszym transferem po LTE 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pogaduchy 2.0

@JaremaPL wszystko zależy od Twojej lokalizacji w stosunku do nadajników. Tak jak @Anonim podaje, zakup startery pozostałych operatorów, koszt 5 PLN za sztukę, najczęściej masz za tą kwotę na starte ze jakieś 6-10 GB na 14-30 dni. Sprawdź w różnych porach dnia i będziesz wiedział jakie internet dobrać.

Pomocą może być również mapka w celu znalezienia nadajnika najbliższego Twojej lokalizacji:

http://beta.btsearch.pl/

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pogaduchy 2.0

No i nie da się zobaczyć truskawkowego księżyca 🌝 muszą się pojawić w tym czasie chmurki 🌦

Na statek kosmiczny też czekałem, a okazało się ze został przeniesiony na pochmurny dzień.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 200
  • 194
  • 1

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur ok dzieki ogarne w rakim razie


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pogaduchy 2.0

Dziś Dzień Informatyka - pewnie jeden z najpopularniejszych zawodów obecnie i praktycznie w każdej firmie jet praca dla takich osób 💻 🖥 ⌨️

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur  fajny dziś dzień 🙃 Mam wolne dziś 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pogaduchy 2.0

@Anonim o widzisz, zapomniałem o Tobie. Bo Ty parzcież z branży, więc wszystkiego najlepszego 😎 😁