Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

@Bartłomiej jest jakiś czas, do kiedy będzie promocja?


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur  zgodnie z regulaminem od 22 maja do 31 sierpnia 2020 r.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

@Bartłomiej po co promocja na okres wakacyjny? Raptem zostało miesiąc roku szkolnego, a jak rozmawiałem ze znajomymi, to już nauczyciele zaczynają odpuszczać zajęcia. Więc będzie już i tak mniej potrzeba korzystania z tych serwisów.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArturi tak źle i tak nie dobrze.


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur IMHO nie umniejsza to promocji, która jednak jest - a w jakim wymiarze zostanie wykorzystana to jest tylko kwestia konieczności - kto, ile i jak długo będzie korzystać zgodnie z własnymi potrzebami.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

Wiesz @sebaswiderski, jak by ta promocja była wprowadzona 2 miesiące wcześniej, to ok, a teraz, jak już za pasem wakacje. No ale cóż, plus dla Orange za chęci i pomysł wprowadzenia promocji na wakacje, jak mało kto za chwilę będzie korzystał z tych serwisów.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArturRozumiem, że masz statystyki i wiesz kto będzie lub nie będzie korzystał.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

@sebaswiderski nie mam, ale pamiętam, jak było w ostatnie wakacje. Nawet moja córka ani razu nie zajżała. Natomiast nauczyciele dopiero pierwsze ogłoszenia w serwisie umieszczali po rozpoczęciu roku szkolnego.  Więc to będzie znikome zapotrzebowanie 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

zastanawiają mnie dwie rzeczy - mianowicie jak działa technicznie to, że konkretne strony nie mają wpływu na pobierany transfer - czy jest dopisana jakaś reguła na serwerze czy jak?

po drugie - zastanawiam się kto ile danych musiałby wymieniać na w/w stronach by zużyć transfer...

no chyba że ktoś ma 5Gb to nie dziwota...

ja mam 60Gb w nju na dwa telefony i codziennie pobieram pliki, ściągam, oglądam filmy i nigdy transferu nie zużyłem (jakoś przy mojej tragicznej neostradzie trzeba się ratować).


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Pogaduchy 2.0

@pablus technicznie działa to tak jak napisałeś w formie reguły, że ruch do konkretnego IP jest traktowany jako "special" data i nie jest ujmowany w taryfikacji zużycia transferu.