Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8395
  • 53

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 może się to wydać śmieszne - o czym nie wiedziałem wcześniej, albo co terminuje jako ciekawe i nowe z mojej perspektywy Szczęśliwa kobieta - śmiało, jeśli bardzo chcesz wiedzieć - możemy pogadać na priv o tym Szczęśliwa kobieta

 

 

Wszystkim dobrego dnia, nowych inspiracji i trzymajcie się zdrowo.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Pogaduchy 2.0

@Banan9292 napisał(-a)

Jak zwykle - za wcześnie pochwaliłem. Przed chwilą w Warzone zacząłem mieć mega utratę pakietów, na poziomie nawet 84% (sic!). Później spadło do 10-20% ale nadal nie było grywalnie.

4.png

 

  Jednak AMS-IX w T-Mobile - to jest to 😄


 

Ja już nawet nie liczę że mi dropnie Valorant. Nigdy nawet nie dostałem skrzynki z Majora CSGO, a zostawiałem streamy włączone, od 2 dni mam streama odpalonego z Valoranta i też nic, dziś na noc zostawiłem, też nic.. A znajomy odpalił streama na 2h i mu dropnelo.

 

____________

* Wpis został przeniesiony z tematu Porównanie oferty z konkurencją - moderator Kinga

 

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Bartłomiej  spoko 😋 ale to po pracy .


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Pogaduchy 2.0

@-brtk- napisał(-a)

Ja już nawet nie liczę że mi dropnie Valorant. Nigdy nawet nie dostałem skrzynki z Majora CSGO, a zostawiałem streamy włączone, od 2 dni mam streama odpalonego z Valoranta i też nic, dziś na noc zostawiłem, też nic.. A znajomy odpalił streama na 2h i mu dropnelo.

Mi dropnęło w nocy 8 kwietnia 😄 I tak raczej nie będę grał bo gra mi się niezbyt podoba.

 

_______

* Wpis został przeniesiony z tematu Porównanie oferty z konkurencją + poddany edycji - moderator Kinga


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

Pogaduchy 2.0


@-brtk- napisał(-a)

 

Ja już nawet nie liczę że mi dropnie Valorant. Nigdy nawet nie dostałem skrzynki z Majora CSGO, a zostawiałem streamy włączone, od 2 dni mam streama odpalonego z Valoranta i też nic, dziś na noc zostawiłem, też nic.. A znajomy odpalił streama na 2h i mu dropnelo.

 


To kwestia szczęścia @-brtk- . Koledzy opowiadali podobnie 😄

 


@SarahLynn napisał(-a)

Sama mam laptopa z 8GB ramu i naprawdę muszę go obciążyć mocno, żeby mi przymulił. A gram sporo, używam programów graficznych i jeszcze mnie nie zawiódł pod względem wydajności


@SarahLynn, a w co grasz? 8GB to teraz nie jest tak dużo dla gier.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Pogaduchy 2.0

COD'a MW odpalę i mam zajęte 12GB ramu 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Dziś RAM tani jak barszcz, kto gra składa na 16GB minimum, tak poza tym RAM karty graficznej i mocny jej procesor, się liczy w grach, to często słabe ogniwo skladaczy, dobry PC musi mieć wszystko naj, Laptop moim zdaniem do grania się nie nadaje, mocarny jest piekielnie drogi i trudno go zmodyfikować bardziej, PC daje duże pole do popisu i modernizacja jest tańsza 😎


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7715
  • 79

Pogaduchy 2.0

W laptopie czasem ciężko wymienić ram, ale jak go braknie, to zawsze można skorzystać z chociażby GeForce Now i grać w chmurze, sam na wyjazdach czasem korzystam, wtedy nie ma problemu 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 146
  • 184
  • 0

Pogaduchy 2.0

Fakt, 8gb do gier to dzisiaj nic. Jak kupowałem kompa w 2017 to wolałem dorzucić do lepszej grafy i procka a wziąć tylko 8gb ramu i kolejną kość dokupić później. Dzisiaj 16gb to absolutne minimum do gier, niedługo zalecane będzie 32 jak Sony wypuści PS 5 😄

 

I tak, nie ma co kupować gotowców, tylko samemu złożyć PC. Gotowce często mają słabo zbalansowane komponenty, np mocny procesor i przeciętna grafika. Komputer działa tak szybko jak jego najwolniejsza część 😉


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Pogaduchy 2.0

Głównie GTA V na ultra z cięższych gier, ale bez problemu najnowszy NFS, czy nawet RDR2(oczywiście nie na ultra, to jest bodaj najbardziej wymagająca gra). Praktycznie 90% gier które mi się przewinęło przez laptopa miało ustawienia do najmniej wysokie, bardziej niż RAM cierpi moja karta graficzna - GTX 1080, GTX 1660 już byłoby lepszym wyborem. Ale trudno, sama wybrałam, promocja była, a ja bez laptopa na grafice komputerowej. Najbardziej tylko nie lubię stwierdzenia, że "przeglądarka się zawiesza przy 8GB ramu"

Edit:

Przy składaniu laptopa miałam wybór albo dać większy dysk SSD, albo większy RAM, więc wybrałam większy dysk, wymiana ram jest w dużej ilości laptopów możliwa, a też najtańsza, a dysk jednak zazwyczaj jest droższym wyborem. 

😄