Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Pogaduchy 2.0

@Ultra2020 ja używałam etui z klawiaturą do tableta, było tanie i beznadziejne. Jeśli potrzebujesz coś, co będzie dobrze działało, to trzeba będzie więcej wydać 

Np. Logitech

 

@ketrasaArtur rozumiem całkowicie Twoje podejście, jest bardzo rozsądne. Moją głowę w dzisiejszych czasach bardziej zajmuje bezradność rządzących i głupota ludzi niezachowujących zdrowego rozsądku. Martwi mnie to, jak świat będzie wyglądał po "wszystkim". Ile firm upadnie, ile ludzi zostanie bez pracy, jak wszystko się zmieni. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

@SarahLynn ja przeszedłem coś podobnego, tylko moja choroba wywołana byłą innymi czynnikami, nie związanymi z wirusem,  więc współczuję wszystkim ludziom, którzy obecnie przechodzą chorobę. Jest naprawdę uciążliwa i bolesna. Ja męczyłem się prawie pół roku, zanim mi odpuściło, a podobno przy obecnym wirusie jest jeszcze gorzej.

 

Nie piszę tego, żeby przestraszyć kogokolwiek, ale po to, aby ostrzec, żeby stosować się do zaleceń.

Ktoś w USA chciał się specjalnie zarazić, żeby zobaczyć jak to jest. Później opisał swoja sytuację, że nie przypuszczał, że to jest taka ciężka choroba. Myślał, że to tak łatwo przejdzie. Dwa tygodnie nieziemskich męczarni. Nawet nie mam pojęcia do czego to porównać.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

U Ciebie @Piotrekk85 przygotowania do świąt już pełną parą 🐣 🐥 🐇


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Pogaduchy 2.0

Widzę @ketrasaArtur że nieźle ostatnio jesteś zestresowany, nie dość ze covid, to jeszcze widmo megakryzysu światowego


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Pogaduchy 2.0

@SarahLynn a co mogą rządzący? Zobacz na inne kraje.

 

Ja właśnie siedzę na L4, bo od wtorku miałem 38,2 temperaturę, mięśnie mnie bolały, w piątek przeszło prawie wszystko. Kto wie, czy nie przeszedłem koronawirusa i nie pozarażałem rodziny, oczywiście na test nie chcieli wysłać, bo kazali tydzień czasu czekać, czy nie dojdzie jakiś kaszel czy duszności. Niektórzy przechodzą wirusa prawie bezobjawowo i potem zarażają. To jest najgorszy według mnie problem, że mało testów robią. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

@SarahLynn nie jest to dla mnie i podejrzewam dla wielu sytuacja optymistyczna. Zdaję sobie sprawę i z utraty pracy jak i z choroby. Nie jestem już młody, więc ze znalezieniem pracy jak i ze stanem zdrowia może nie być za ciekawie.

Puki się da, to dalej trzeba stwarzać pozory normalnego funkcjonowania. Trzeba się zaopatrzyć w grabię motyczkę i szpadel, na wsi kawałek ziemi i będziemy na nowo zaczynali, jak to Pawlak z Kargulem 😁


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Pogaduchy 2.0

Ja może napisze ostro, ale lepiej niech ludzie stracą pracę niż by miało kilkadziesiąt tysięcy więcej umrzeć. Ludzie są za mało odpowiedzialni, by samemu bez obostrzeń to zwalczyć. 

Gdyby galerii nie zamknęli, to by tam siedzieli dalej i wertowali bluzeczki itp..


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

Dziś Dzień Niewidzialnej Pracy - wszelkia aktywności wykonywana w ramach rodziny i wolontariatu. W pierwszy wtorek kwietnia mamy niepowtarzalną szansę na to, by dostrzec bohaterów, którzy za swoją pracę nie biorą ani grosza. 

 

Źródło: kabli.pl


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

@SarahLynn moje gratulacje kolejnego poziomu. Masz szansę, na Użytkownika Miesiąca. Tak trzymać 😉😀😁👍


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur dziękuję serdecznie 🙂 ja mówię, że Ty zostaniesz. Gdyby było glosowanie, to bym na Ciebie głosowala. Taki użytkownik forum jak Ty to skarb 😊