Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 258
  • 453
  • 5

Pogaduchy 2.0

aktualnie mam Google Pixela z Androidem 10 i nie mam opcji nagrywania podczas rozmowy

Highlighted

Poziom 26, Specjalista
  • 1491
  • 1385
  • 30

Pogaduchy 2.0

Zrootuj sobie i pobierz appke do nagrywania.

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 258
  • 453
  • 5

Pogaduchy 2.0

Nie lubię pisać na telefonie i zobaczcie co znalazłem:tech21_evotype_pixel3_xl_2.jpg

Używał ktoś z was etui z klawiatura do smartfona? 

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 6891
  • 11227
  • 199

Pogaduchy 2.0

@Ultra2020 gdzieś kiedyś coś podobnego widziałem, ale klawiatura byłą jeszcze podpinana do zwykłego telefonu, aby powiększyć klawiaturę i ułatwić pisanie np. SMS-ów. Czyli powrót pomysłu, ale z wydaniem na smartfona. Zawsze to kolejny gadżet. Pytanie tylko jak sprawuje się klawiatura. Czy trzeba mocno cisnąć, aż zaskoczy literka, czy wystarczy delikatnie. Jak delikatnie, to przy złożonym etui nie będzie cały czas nękało smartfona wciśniętymi klawiszami, co może powodować szybsze jego rozładowywanie. To może być bardzo funkcyjny gadżet jeśli dobrze wykonany lub bajer an który wywali się kasę i nie będzie sie dało z niego korzystać.

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 6891
  • 11227
  • 199

Pogaduchy 2.0

Na onecie znalazłem temat o podzieleniu się emocjami odnoście koronawirusa. Chciałem napisać komentarz, ale że nie mam FB, nie mogłem zostawić swojego.

Postanowiłem wiec swoimi spostrzeżeniami podzielić chociaż ze społecznością NO:

Wkurzają mnie ludzie, którzy zgrywają chojraków. Będę się martwił, jak koronawirus mnie dopadnie. Chyba nie zdają sobie sprawy, jak ciężka i bolesna jest to choroba. Organizm nie jest w tedy prawidłowo natleniony. Bolą wszystkie mięśnie, głowa, brzuch, każda część ciała. Człowiek się czuje, jak by go ktoś, coś od środka miało rozerwać na kawałki. Okropne uciski w klatce piersiowej. Człowiek żywcem się dusi i niewiele można mu pomóc. Trudno się poruszać, a każdy ruch, nawet wyjście do toalety to ogromny wysiłek. Przejście 100 metrów, to jak by zdrowy człowiek przeszedł kilkadziesiąt kilometrów.
Nie życzę nikomu jakiejkolwiek choroby płuc. Naprawdę trzeba uważać na siebie i innych. Stosować się do zaleceń, to jest bardzo ważne.

Na szczęście nie zachorowałem na koronawirusa, ale na własnej skórze odczułem dolegliwości związane z chorobą płuc. Najgorszemu wrogowi nie życzę takich męczarni. 

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 256
  • 679
  • 9

Pogaduchy 2.0

@Ultra2020 ja używałam etui z klawiaturą do tableta, było tanie i beznadziejne. Jeśli potrzebujesz coś, co będzie dobrze działało, to trzeba będzie więcej wydać 

Np. Logitech

@ketrasa rozumiem całkowicie Twoje podejście, jest bardzo rozsądne. Moją głowę w dzisiejszych czasach bardziej zajmuje bezradność rządzących i głupota ludzi niezachowujących zdrowego rozsądku. Martwi mnie to, jak świat będzie wyglądał po "wszystkim". Ile firm upadnie, ile ludzi zostanie bez pracy, jak wszystko się zmieni. 

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 6891
  • 11227
  • 199

Pogaduchy 2.0

@SarahLynn ja przeszedłem coś podobnego, tylko moja choroba wywołana byłą innymi czynnikami, nie związanymi z wirusem,  więc współczuję wszystkim ludziom, którzy obecnie przechodzą chorobę. Jest naprawdę uciążliwa i bolesna. Ja męczyłem się prawie pół roku, zanim mi odpuściło, a podobno przy obecnym wirusie jest jeszcze gorzej.

Nie piszę tego, żeby przestraszyć kogokolwiek, ale po to, aby ostrzec, żeby stosować się do zaleceń.

Ktoś w USA chciał się specjalnie zarazić, żeby zobaczyć jak to jest. Później opisał swoja sytuację, że nie przypuszczał, że to jest taka ciężka choroba. Myślał, że to tak łatwo przejdzie. Dwa tygodnie nieziemskich męczarni. Nawet nie mam pojęcia do czego to porównać.

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 6891
  • 11227
  • 199

Pogaduchy 2.0

U Ciebie @Piotrekk85 przygotowania do świąt już pełną parą 🐣 🐥 🐇

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 256
  • 679
  • 9

Pogaduchy 2.0

Widzę @ketrasa że nieźle ostatnio jesteś zestresowany, nie dość ze covid, to jeszcze widmo megakryzysu światowego

Highlighted

Poziom 26, Specjalista
  • 1491
  • 1385
  • 30

Pogaduchy 2.0

@SarahLynn a co mogą rządzący? Zobacz na inne kraje.

Ja właśnie siedzę na L4, bo od wtorku miałem 38,2 temperaturę, mięśnie mnie bolały, w piątek przeszło prawie wszystko. Kto wie, czy nie przeszedłem koronawirusa i nie pozarażałem rodziny, oczywiście na test nie chcieli wysłać, bo kazali tydzień czasu czekać, czy nie dojdzie jakiś kaszel czy duszności. Niektórzy przechodzą wirusa prawie bezobjawowo i potem zarażają. To jest najgorszy według mnie problem, że mało testów robią.