Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy 2.0

Jaki budżet?

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

Mnie interesują tylko Samsungi. Obecnie plany na Galaxy A51 i/lub Galaxy Xcover4.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur  ten Samsung A51 jest za drogi vs to co oferuje, za podobną cenę kupisz lepszą Motorolę czy Xiaomi, ba nawet Nokie 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

@Anonim mam propozycję 839 PLN od konkurencji. Testowania HTC, Huawei, LG i żaden z nich nie spełniał moich oczekiwań. Dlatego postawiłem na Samsunga i jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby stwarzał problemy, nawet jak w starszych modelach zabrakło pamięci. Jeszcze dwa tygodnie temu miałem J1 i mimo zapchanej pamięci nie było kłopotów z jego funkcjonowaniem. Żadnego zrywania sieci WiFi. Pracował wolno ale stabilnie.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur  słaby ten A51 i Samsung za dużo za niego chce, jest tyle fajnych i lepszych od niego, ale skoro go chcesz to luz 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

@Anonim miałeś możliwość testowania takiego modelu, czy tylko po parametrach tak sądzisz?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Motorolę miałem wszystkie z serii One, mam One i Zoom, Xiaomi mam Mi9, ale używałem Mi 9T i RN 8 pro, Noki nie miałem ale mają dobre opinie, tylko te z nowej serii 6,2 czy 7,2 😎


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Pogaduchy 2.0

Ja mam OnePlus 6 i bije w swojej cenie każde inne telefony, android z nakładką OxygenOS najszybszy i najlepiej zoptymalizowany na rynku telefonów, przebija nawet szybkością czystego androida. Przy Samsungu płaci się za markę, która nie jest już teraz tym, co kiedyś oferowała. Chińczyki teraz tak się rozwinęły, że nie ma co przepłacać za znane bardziej marki. A  może nie tyle znane, co są dłużej na rynku i wyrobiły sobie renomę, bo właśnie grasują na nieświadomych klientach.

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Pogaduchy 2.0

Słyszałem ostatnio od znajomego, że smartfony Xiaomi dają możliwość automatycznego nagrywania rozmów przydałoby się by telefon miał taka właśnie opcje. Czy ktoś może to potwierdzić?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy 2.0

Na Redmi Note 8 Pro tego wprost nie ma bez apek zewnętrznych. Zależy od modelu.