Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

Proponuję, aby Ci rodzice zostali ukarani, skoro się nie stosują do obecnych ustaleń i pozostaniu w domu 😁 Na dodatek jeszcze dzieci ze sobą zabrali.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

Kwarantanna dzien nie wiadomo juz który. 

http://demotywatory.pl/4986985

 

Wygralem! 😁

Screenshot_20200330_130011.jpg


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Pogaduchy 2.0

U mnie na wiosce właśnie spadł śnieg. Może warto zrobić selfie? 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

Rano troszkę śniegu i u mnie się pojawiło, ale po kilku godzinach nawet śladu już nie było. Na jutro jest zapowiadany delikatny śnie, to pewnie na zakończenie miesiąca 😊


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Pogaduchy 2.0

Jeden zimny powiem z północy i będą białe święta 🙂 nawet w kwietniu


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

Raz w Wielką Sobotę jajka niosłem do świecenia w śniegu. Nie było go za wiele, ale biało się zrobiło ❄️


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Pogaduchy 2.0

https://www.youtube.com/watch?v=5EKEbTUMxvM&feature=emb_title - pod tym linkiem można zobaczyć dzisiejszą prezentację nowych produktów Xiaomi w Polsce. W tym Xiaomi Mi 10 i Xiaomi Mi 10 Pro.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

Dziś Prima AprilisJedyny dzień w roku, kiedy z poważnych przekazów medialnych można dowiedzieć się na przykład o niechybnym wyburzeniu Dworca Centralnego, wprowadzeniu podatku od prędkości Internetu, odkryciu nieznanej powieści Sienkiewicza, przejęciu Zielonej Góry przez Gorzów czy też zakupie promu kosmicznego dla polskich VIP-ów. Zwyczaj żartowania i robienia psikusów 1 kwietnia znany był już w średniowieczu, jednak do dziś nie jest znane jego pierwotne pochodzenie. Przypuszcza się, że wywodzi się on z rzymskiego festiwalu Hilaria oraz Święta Głupców, popularnego we wczesnym średniowieczu. Święto Głupców obchodzone było kilka razy w roku i stanowiło swojego rodzaju pastisz władzy (zarówno świeckiej, jak i kościelnej) – odbywały się wówczas maskarady i huczne zabawy organizowane przez żaków i kleryków. Dziś nie ma szczególnych zasad co do obchodów prima aprilis – ważne, żeby ofiara żartu dała się nabrać i żeby w miarę możliwości nie był to psikus krzywdzący. Z dawnych lat zachował się jednak zwyczaj tzw. „kwietniowej ryby” we Francji i we Włoszech – polega on na przyklejaniu na plecach „ofiary” papierowej ryby tak, by dana osoba tego nie spostrzegła. Pierwszy dzień kwietnia w Polsce jest powszechnie uważany za dzień niepoważny, do tego stopnia, że sojusz antyturecki z cesarzem Leopoldem, zawarty 1 kwietnia 1683 roku, podpisano z datą 31 marca.

 

Żródło: https://www.kalbi.pl/


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

Pewno Orange w ramach śmieszka na prima aprilis zadzwoni do mnie z ofertą światłowodu 😛 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

No w końcu skończony remont pokoju. Gorzej było ze składaniem nowej szafy masakra.😀