Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

Dziś nietypowe smaczne święto: Międzynarodowy Dzień Gofra - smakowity przysmak wywodzący się ze Skandynawii.

 


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Pogaduchy 2.0

O 14:00 pod poniższym linkiem będzie można na żywo zobaczyć prezentacje o Huawei P40:

 

https://youtu.be/x4nFTqmuQxY

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Wojciech 56 665 XX XX to wasz numer? 

 

______________

* Numer został zakryty zgodnie z netykietą  - moderator Kinga


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

@Anonim teraz przy zakrytym numerze, to trudno stwierdzić. Może być to numer firmy współpracującej z Orange, partner handlowy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

Z okazji osiągnięcia przez @Kinga roczku, życzę wszystkiego najlepszego, sukcesów jako mderator na NO i szybkiego osiągnięcia pełnoletności 😊 😁 🎉 💐 🎈

kinga.jpg


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Pogaduchy 2.0

Och, widzę, że nic nie umknie Twojej uwadze @ketrasaArtur  - dziękuję! 🙂 Acz nawiasem mówiąc oficjalnie na forum moja rocznica przypada na za miesiąc 😄

 

Powiem Wam, że dzisiejszy dzień pracy rozpoczęłam z rozmachem - wylałam na mój prywatny laptop sporą ilość wody. 😭 Na razie wytarłam i wyłączyłam - niech się suszy. Mam nadzieję, że będzie żyć, bo coś dziwnie zaczął rzęzić... 😳


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

Pogaduchy 2.0

Siema


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Pogaduchy 2.0

Witaj @Windowv2 🙂

 

Edit:

@Kinga współczuję, mi też ostatnio laptop szwankuje - raz się wyłączył i słychać w nim tzw. "scratching" (w polskim internecie nie widziałam opisu tej usterki :P), najprawdopodobniej jakiś okruch albo inne ciało obce dostało się do wentylatora, więc trzeba będzie działać 😞 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Pogaduchy 2.0

Aj @SarahLynn  to czeka Cię rozkręcanie... 😞 Pilnuj tylko wszystkich śrubeczek 😄 legenda głosi, że choć wszystko składasz idealnie, to zawsze jakaś dziwnym trafem zostaje...
Co do mojego kompa, to się martwię, bo mam tam wszystkie materiały na studia, no i przycięte zdjęcia, które miały być na główną. W prawdzie na służbówce też je mam w prezentacji - ale w gorszej jakości.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

Pogaduchy 2.0

@Kinga A jak tam praca zdalna?