Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Witam 😊 A co tam się przejmujecie? Jak wykupią, to albo wyrzucą, bo nie przejedzą wszystkich zapasów, albo z zalęgniętym robactwem będą mieli "świeżutkie" białko. Otyłość nie bierze się z nikąd, więc od robactwa też można się utuczyć. Potem ludziska się dziwią, że plaga jedna znika, a szczurza się rozszerza. Interes się kręci. bo raz jedni stracą, a inni zyskają. Reakcja łańcuchowa sama pokaże, co i gdzie się coś zadzieje. Wstyd będzie wynosić zepsutą żywność, to wyrzuci się z samochodu gdzie popadnie. Nie narzekajcie na ludzkie przywary, bo to są nasze, a nie małp zachowania. Do kultury to tak daleko, jak stąd do Mogadiszu.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

Powitać w piątek  

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Witam wszystkich 😊

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Trzynastego i w dodatku w piątek, same dobre wieści. Weszło mi 19 aktualizacji z Google Play. W tym Flex do wersji 19.0.1(22315.0) i wcześniej nie widziałem planu za 8 dych. Beta MO do wersji 5.0.0.3168 dla zainteresowanych. Ale najlepszy to jest wczorajszy nowy NZOZ z infolinią 800 190 590. Kolega jak to pokazał wcześniej w pogaduchach, to się serdecznie uśmiałem 😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 169
  • 763
  • 2

Pogaduchy 2.0


@ketrasaArturnapisał(-a)

@SarahLynn dobrych ludzi nie weźmie 👍

Witaj @crodlay, już po przeprowadzce?


Już dawno 😛


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Pogaduchy 2.0

@crodlay najwyższy czas 😉 Zakładam, że Twoja kwarantanna to jako odpoczynek po ciężkim zadaniu 👍

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@crodlay, policmajstry dzwonią do Ciebie na tej kwarantannie, żebyś pokazał się w oknie, czy to pic na wodę, fotomontaż dziennikarski?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 169
  • 763
  • 2

Pogaduchy 2.0

Kwarantannę w sumie sobie sam robię, bo jak to mówią - lepiej zapobiegać, niż leczyć 😄 

Mogłem to inaczej sformułować 😛


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Pogaduchy 2.0

@crodlay to jednak dobrze się domyśliłem, że to jest Twój odpoczynek, a nie wymuszone odizolowanie 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Szkoda, że nie zabrałem ze sobą cedzaka, by przez sito przesiać słowa @crodlay . Ale przeglądając newsy z internetu, to sitko jest fajnym narzędziem. Czytam tylko tytuły i wyłuskuję z tego szumu medialnego perełki, które pozwalają się bezpiecznie oswoić z kwarantanną od zarazy medialnej. Niektórzy dziennikarze to w tej chwili najwięksi szkodnicy, próbując na precyzyjnie dobranych słowach wywołać pożądany dla ich mocodawców efekt. To jest clou paniki. Co drugi tytuł ma w swoim tytule to zaraźliwe słowo koronawirus i roznosi zarazki. No i bezmyślnie kaszlący oraz kichający chorzy, którzy dowalają "do pieca".