Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur, nic na siłę. Każdy zagląda tam, gdzie mu pasuje. Wolałbym śpiewające ptaszki przed kopalnią @byczyn_86  i nie tylko tam. U mnie jastrzębie tłuką sikorki, a wróble im smakują dopiero wtedy, gdy zostaje do wyboru kit z okien 😜


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

@Anonim poza Pogaduchami przeczytałem większość dużych tematów. Chwilowo się jeszcze wstrzymuję, z niezależnych ode mnie powodów, ale zajrzę i tam 😁

 

A ptaszków lubię te słuchać.

 

Niektóre latając nad polem tai teks śpiewają:

 

Pójdę do Boga, wezmę batoga, będę zimę bił, bił, bił 😁

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Każde medium ma to do siebie, że od niektórych tekstów oczy bolą. Natomiast z przyjemnością chłonie się wiedzę, z której nabywa się doświadczeń od innych i na tej podstawie nie popełnia się błędów.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Pogaduchy 2.0

czy to ty @Piotrekk85 wyciąłeś pół tematu?

 

-------

* dyskusja wydzielona z tematu OTI w Polsce?  - Rafał

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy 2.0

@Kierus57: nie ma żadnych uprawnień moderacyjnych na tym forum.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Pogaduchy 2.0

A kto moderuje ten temat?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy 2.0

Po ostatniej aktualizacji forum nie widać tego, więc nie wiem.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Pogaduchy 2.0

@Piotrekk85   zaapeluj oficjalnie do moderatora o przywrócenie uczestnika tej dyskusji. Jeśli będzie oczywiście chciał.


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Pogaduchy 2.0

Temat był moderowany przeze mnie a wpis został usunięty jeden naruszający zasady NO, dodatkowo, odpowiedź @Piotrekk85 , która już nie miała sensu w kontekście usunięcia wpisu. W pozostałych postach wycięte zostały wycieczki osobiste, fragmenty obraźliwe i uwagi do moderatorów, które nie wnosiły nic konstruktywnego do tematu. Dyskusję nie związaną z tematem proszę kontynuować w pogaduchach, tu też przenoszę dotychczasową konwersację.

 

@Kierus57  użytkownik sam usunął konto. Możemy w przypadku naruszenia zasad jedynie zbanować użytkownika, co nie doprowadza do usunięcia konta, tylko zablokowania możliwości logowania, zapoznaj się proszę z zasadami NO i netykietą nim będziesz wysuwać takie wnioski.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Pogaduchy 2.0

@Rafałza co został usunięty uczestnik, a @Piotrekk85 , także biorący udział w tym pozostał bezkarny. Dlaczego?