Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim  a co podałeś się 😄


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Pogaduchy 2.0

Nowy Rok, trochę zmian....unikajac wszelkich domyslow śpieszę z informacją, że wszystkie stanowiska dyrektorskie w Orange były zajete i postanowiłem rozejrzeć się gdzies indziej ;))
Czy to cos zmienia? W sumie niewiele, NO to stan umysłu także zostaje z Wami jedynie juz nie pod banderą "pracuje". 

Obiecuje tez coś skrobnac od czasu do czasu 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Piotrek , chociaż znam Ciebie od strony wirtualnej i paru fotek ze zlotu, to jednak Twoja obecność na trwale jest zapisana w Społeczności forum. Często przewijasz się na nickowej fotce, ale wciąż ten sam i prawdziwy Piotrek. Nie zakamuflowany ludek i za to bardzo cenię Twoją osobę. Wracaj tak często, jak tylko stanem Twego umysłu ściągnie Cię telepatycznie ktoś z forumowiczów. A na nowym zawodowym froncie życzę Ci takich samych sukcesów, albo i jeszcze grubszego portfela Emotikon: Bardzo szczęśliwy Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Pogaduchy 2.0

ale to zadna tajemnica ze orange sie pozbywa pracowników Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Zauważyłem że Orange coraz więcej się wycofuje z usług i  zwalnia pracowników

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@PARANOJAnapisał(-a)

ale to zadna tajemnica ze orange sie pozbywa pracowników Emotikon: Mrugający


@PARANOJA , masz dowody na to? Ludzie szukają nowych wyzwań i w dzisiejszym, galopującym świecie to niemalże norma. Za moich czasów, kiedy firmy państwowe miały dominującą przewagę, stabilność zatrudnienia i stałej płacy była nam na rękę. Ale to zdecydowana przeszłość, więc i dynamika zmian XXI wieku wymusza niekiedy poszukiwania lepszych rozwiązań.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Pogaduchy 2.0

Bedzie krotko. To byla moja decyzja. 

Na Orange jako pracodawce zlego slowa nie powiem. Mozna sie naprawde wiele nauczyc i rozwinac. 

Mam nadzieje ze utnie to dyskusje, bo nie taka intencja. 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

I to mi się podoba @Piotrek . Informacja z pierwszej ręki...nie na rękę malkontentom.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Piotrek  to Powodzenia Życzę i wpadaj na Forum NO 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

witam @Anonim  @Bartłomiej  @Anonim   o miliona gracie   🙂


@Citi2017 , niedawno ekspert od "kręcenia" liczników w autach stwierdził, że jak kręcić, to grubo. Inni powiadają, że jak kraść, to miliony. Ja się skupiam na tym, że jak siadać na konia, to porządnego. Nikt nie zarzuci Ci malwersacji Emotikon: Bardzo szczęśliwy