Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Pogaduchy 2.0

Nigdy nie korzystałem z Avast-a. Nawet jak wpadnie mi w ręce taki komputer, to od razu go odinstalowuj i wgrywam inny. Coś już oddawana mi nie leżał Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Pogaduchy 2.0

Dziś jedno z moich ulubionych nietypowych świąt: Dzień Składanki i ŁamigłówkiRozwiązywanie składanek i łamigłówek uczy logicznego myślenia, rozwija kreatywność oraz wyobraźnię. Warto więc poświęcić im trochę czasu, choćby kosztem serialu w telewizji. Dziś mamy do tego dobrą okazję.

Z tej wspaniałej okazji rozwiążę kilka Sudoku Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Źródło: https://www.kalbi.pl/


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Pogaduchy 2.0

Bardzo fajny artykuł na temat: Gdzie kończy się etyka?

https://cert.orange.pl/aktualnosci/gdzie-konczy-sie-etyka

 

______________

* Wpis został tu przeniesiony z kategorii O społeczności - moderator Kinga


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

To jak placenie haraczu mafii za "ochrone" tylko w wirtualu. Nigdy nie wiadomo czy i tak ktos nam palcow nie polamie. Ja za takie uslugi podziekujeEmotikon: Język

 

______________

* Wpis został tu przeniesiony z kategorii O społeczności - moderator Kinga

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

czytaliście jak można ufać awast  ?  https://www.telepolis.pl/wiadomosci/wydarzenia/avast-mial-nas-chronic-a-sprzedaje-dane-darmowy-antyw...


To jeden z gorszych antywirusów, taj jak i AVG, korzystam z ESET Internet Security i jestem zadowolony, nic nie wycieka z komputera i aktualizacje częste.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

A co myślicie o windows defender?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

A co myślicie o windows defender?


Ten z Windows 10 jest bardzo dobry, wystarczy dla normalnego użytkownika, jak buszujesz agresywnie po sieci i ściągasz śmieci, to już trzeba płatnego Antywirusa zainstalować, bo zainfekujesz komputer.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Jozefgnapisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  cześć co taka cisza ? 🙂


Wiem, ile kosztowało nas zerwanie jednych kajdan i jak smakuje wolność. Czym też jest propaganda i manipulacje słowem, bo przez to wielu przeszło. Nie chcę ciszy przed "burzą"!


@Anonim  - ci młodzi ludzie jeszcze nie rozumieją że historia lubi się powtarzać...

  Wystarczy poczytać historię przypomnieć rok 1939 , sięgnąć do Kościuszki, rozbiorów - i wszystko staje się jasne. 

 Ale trzeba chcieć

 


@Jozefg , widać gołym okiem, z jaką obojętnością patrzą młodzi i niektórzy starzy ludzie na czający się faszyzm. Nie dociera do nich przekaz ludzi, którzy przeszli przez piekło. Oni sobie pieprzem pociskają kit z avastami, smartfonami i marzeniami, które ich rówieśnikom prysły jak bańka mydlana. Ale jak im ACTA chcieli wprowadzić, to potrafili się zjednoczyć. Oby im klapki z oczu spadły zanim będzie za późno! Nie będzie wtedy ani ciepłych kapci, tylko jęk zawodu, że w porę nie zareagowali na to, o czym więźniowie swoim naznaczonym krzyżem cierpień chcieli przypomnieć. Nie bądźcie obojętni!  


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@Citi2017napisał(-a)

czytaliście jak można ufać awast  ?  https://www.telepolis.pl/wiadomosci/wydarzenia/avast-mial-nas-chronic-a-sprzedaje-dane-darmowy-antywirus-traci-zaufanie


To jeden z gorszych antywirusów, taj jak i AVG, korzystam z ESET Internet Security i jestem zadowolony, nic nie wycieka z komputera i aktualizacje częste.


Potwierdzam, też mi bardzo odpowiada ESET. Lepszego nie znam na chwile obecną Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur  -  ESET faktycznie jest bardzo dobry, nawet ten darmowy online 😄 

@Anonim   -  obudzą się ale oby nie było za późno.... bo będzie płacz...

Ptaszki w klatce
"Czegóż płaczesz? - staremu mówił czyżyk młody -
Masz teraz lepsze w klatce niż w polu wygody".
"Tyś w niej zrodzon - rzekł stary - przeto ci wybaczę;
Jam był wolny, dziś w klatce - i dlatego płaczę".

Autor: Ignacy Krasicki