Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86  my firmie współpracujemy robimy wszytko razem nie patrzymy na stanowiska ale ten kierowca co zastępuje mojego  to się rzuca że jest tylko od kierowania pojazdem ja sam tyram by te towary pakować itp z jego strony brak pomocy jakieś swoje smutki i opałki opowiada traktuje mnie jak śmiecia i ma do mnie pretensję  . a mój kierowca jest po stentach  i ma chwilowo wolne .


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

niby tak ale on ma 63 lata powiedzą że znęcam się nad staruszkiem 😞


@Citi2017- jaki to staruszek 63 letni facet przed emeryturą ?

No nie obrażaj gościa który jest w kwiecie wieku Emotikon: Zaskoczony


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

O bezpieczeństwie swoich danych by i jest dalej co jakiś czas przypominane. Dziś jest kolejna okazja z e względu na Europejski Dzień Ochrony Danych Osobowych

 

Dziś również: Międzynarodowy Dzień Mobilizacji przeciwko Wojnie Nuklearnej. Ten dzień każdy z nas powinien mobilizować się przeciwko Wojnie Nuklearnej. Jeśli bowiem do niej dojdzie, świat jaki znamy nigdy już nie będzie taki sam.

 

I jeszcze coś bardziej miłego w dniu dzisiejszym, to: Dzień Piszczałek i Fujarek. Piszczałki i fujarki należą do grupy instrumentów ludowych, które dawniej miały moc przyzywania wiosny. Z okazji święta, które wypada w środku zimy, warto spróbować zagrać jakaś melodię – może ciepłe dni przyjdą wcześniej?

 

Źródło: https://www.kalbi.pl/


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

@wscieklaewka  witaj złotko co tam jak tam 😋 @wscieklaewka  ten staruszek, jak byś z nim popracowała to byś usłyszała, że jesteś robol i masz jego rozkazów słuchać, ciekawe czy by to Ci pasowało 🤔

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 , to się potocznie nazywa konfliktem pokoleń. Jedno jeszcze nie odeszło i nie akceptuje młodego z innym spojrzeniem, a Ty uczysz się i całe życie przed Tobą. Trudniej nagiąć stare drzewo, bo się złamie, a młode jak się przygina, to się ładnie uformuje. Jednej i drugiej stronie brakuje wyczucia odrobiny tolerancji, więc czasem warto sobie "powiedzieć po imieniu" Emotikon: Mrugający i powiedzieć sobie co nas boli

w inteligentnej sugestii 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim  cześć co taka cisza ? 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  cześć co taka cisza ? 🙂


@Citi2017 , żebyś Ty wiedział, jak chce mi się tę ciszę rozsadzić po wczorajszych słowach ocalałego więźnia obozu koncentracyjnego! To porażające, jak powiedział, że kiedyś i coś może tuptać, i kroczyć, aż wkroczy. Nie chciałbyś chyba powtórki z historii, a ona się czai za sprawą słów. Od słów do czynów niewiele trzeba.

Wiem, ile kosztowało nas zerwanie jednych kajdan i jak smakuje wolność. Czym też jest propaganda i manipulacje słowem, bo przez to wielu przeszło. Nie chcę ciszy przed "burzą"!


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim  a jak tam zdrowie 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  cześć co taka cisza ? 🙂


Wiem, ile kosztowało nas zerwanie jednych kajdan i jak smakuje wolność. Czym też jest propaganda i manipulacje słowem, bo przez to wielu przeszło. Nie chcę ciszy przed "burzą"!


@Anonim  - ci młodzi ludzie jeszcze nie rozumieją że historia lubi się powtarzać...

  Wystarczy poczytać historię przypomnieć rok 1939 , sięgnąć do Kościuszki, rozbiorów - i wszystko staje się jasne. 

 Ale trzeba chcieć

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84