Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim  Daj spokój on się rzuca do mnie i mi zarzuca wykonywanie źle pracy 😞 a mój jest na chorobowym

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Nie umiesz się bronić? Spytaj delikatnie, czy swoje "podwórko" ma w idealnym porządku. Albo spytaj, czy umie się podpisać. Jeśli tak, to niech pozamiata swoje podwórko, nim wrzuci do Twego kamyczek. Czasem delikatna perswazja uruchomi siódmy zmysł Emotikon: Bardzo szczęśliwy Słowo przeciwko słowu.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Pogaduchy 2.0

 

chomikowanie.png

Chomikowanie we Fiolecie ze starej oferty cesji i sprzedaży karty Fresh.

NUMER DOŚĆ PROSTY DO ZAPAMIĘTANIA 601 X9 X9 Y9


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

niby tak ale on ma 63 lata powiedzą że znęcam się nad staruszkiem 😞

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 , a to ancymonek. Zapomniał wół, jak cielęciem był i się wymądrza. Już ja bym się go spytał, czy był tam...Emotikon: Mrugający


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 ale jego wiek nie zwalnia go z zachowania kultury. Nie daj sobie w kaszę dmuchać! 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Ciekawe czy ktoś używał niemieckiej sieci gdy wprowadzili opłatę za spr konta 4GR? Smak Pomarańczy i Gruszki się powoli się psuje

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Mariusznapisał(-a)

@Citi2017 ale jego wiek nie zwalnia go z zachowania kultury. Nie daj sobie w kaszę dmuchać! 


@Mariusz , jak nie ma krzty kultury, to językiem szewskim niech @Citi2017  spyta, czy zna bajkę o wężu?

sssssss.........!


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

@AnonimBronek, jak zwykle dobrze prawisz Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

Witam wszystkich! Jak Wam minął poniedzialek? Ja zaczynam batalie z pewnym towarzystwem ubezpieczeniowym o odszkodowanie za zalanie lazienki przez sasiadaEmotikon: Smutny