Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Mariusznapisał(-a)

Witam wszystkich w poniedziałkowe popołudnie 🙂

Jak Wam mija dzień?


@Mariusz , mnie w głowie świta pewien plan, by rozbić pulę 27 milionów Emotikon: Bardzo szczęśliwy Tylko jak go wcielić w życie? Do niego potrzebna jest grupa silnego ryzyka i wsparcia w postawieniu na system. Jak w jednej miejscowości na świecie, gdzie mieszkańcy świętowali wspólnie. Zawsze to raźniej, bo taka kwota, jednego szczęśliwca przyprawić może o zawrót głowy Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

@Anonim oj przytuliłoby się te miliony Mężczyzna: LOL

 

Spokojnie, jak wygrasz już te miliony, to ta kwota nie przyprawi Cię o zawrót głowy, bo my wszyscy z NO będziemy wspólnie z Tobą świętowali Twoją wygraną 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Mariusz , to marne pocieszenie, jak tylu forumowiczów dostanie ochłapy. Lepszym wyjściem jest dzielenie się szczęściem w mniejszym gronie. Każdy ma jakieś marzenia i pewnie codzienna bryndza nie byłaby udręką. Coś na wzór fundacji dla młodych i zdolnych. Jak dostaniesz grosze, to się nie rozwiniesz Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim  od zera do milionera, nie trzeba mieć fortuny by rozwijać swoje pasje czy kariere zawodową.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

@Anonim grosz do grosza.....

Życzę szczęścia przy losowaniu! 😄

Mam nadzieję, że chociaż pochwalisz się nam wygraną 🙂

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim  jak wygra to pewnie na wycieczkę się uda, jak go dłużej nie będzie, to będzie znaczyć że w wygrał @Mariusz  😆


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy 2.0


@Mariusznapisał(-a)

@Anonim grosz do grosza.....

Życzę szczęścia przy losowaniu! 😄

Mam nadzieję, że chociaż pochwalisz się nam wygraną 🙂

 

 


Ja też 😁 😁 😁 😁


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim  jak wygra to pewnie na wycieczkę się uda, jak go dłużej nie będzie, to będzie znaczyć że w wygrał @Mariusz  😆


Jakby co to ja poproszę pocztówkę z wyjazdu Emotikon: LOL

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim  od zera do milionera, nie trzeba mieć fortuny by rozwijać swoje pasje czy kariere zawodową.


Z młodszych lat pamiętam taki frazes, że pierwszy milion trzeba ukraść. Ale masz też rację, że od pucybuta do fabryki czasem wystarczy łut szczęścia. Na Galileo młoda Marokanka zrobiła biznes na przydrożnej opuncji. Wszystko jest w naszych głowach. Ale jak @Mariusz  radzi, to ten pomysł niesie ryzyko. Bandziory to nie "Bandziorek" z Chłopaków do wzięcia Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim  ja skreślam 3 kupony, nie ma opcji by 6 nie trafić, podzielimy wygraną na pół 😅