Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pogaduchy 2.0

Według mojej córki jeszcze wtedy czerto letniej to jest serek z niemieckiego nickelodeon Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur  @byczyn_86  trzeba spytać się @Bartłomiej czemu stopki znikają 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Pogaduchy 2.0

hosting zdjęć pada...
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pogaduchy 2.0

Witam dziś wszystkich w poniedziałkowy poranek Emotikon: Mrugający

Nietypowe święto na dziś: Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

To święto upamiętniające początek polskich służb zatrudnienia, który miał miejsce w 1919 roku, kiedy to Józef Piłsudski, wówczas Naczelnik Państwa, podpisał dekret o organizacji urzędów pośrednictwa pracy. Dziś struktura służb zatrudnienia obejmuje ponad 350 urzędów, które obsługują 16 województw i 379 powiatów. Od 2004 roku wchodzą one w skład Europejskich Służb Zatrudnienia, które mają za zadanie wspierać mobilność pracowników na europejskim rynku pracy. 

 

źródło: https://www.kalbi.pl/


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur - może załóż wątek "Każdego dnia jest jakiś dzień"? Bo tutaj twoje posty się marnują 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pogaduchy 2.0

@bluesmanniak był przecież założony inny wątek na NO (KMK) i został zamknięty. Lepiej więc tu się rozpisywać Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Witam wszystkich serdecznie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

@wscieklaewka , farmaceutka wytłumaczyła mi dzisiaj działanie e-recepty na moim przykładzie, ponieważ nie było na stanie wszystkich przepisanych mi leków. Każdy lek, to jedna pozycja i jeżeli będą mieli na stanie część, a wyrażę zgodę na odebranie pozostałego opakowania z tymże lekiem, to tylko w tej konkretnej aptece mogę go uzupełnić. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, bym z innej pozycji lek wykupił sobie gdziekolwiek indziej, gdy np. stwierdzę, iż lek u nich jest za drogi. Mam 30 dni na realizację.


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8395
  • 53

Pogaduchy 2.0

Też ostatnio korzystałem z e-recepty i również uważam, że jest to zdecydowanie krok w dobrą stronę - pomijając już takie kuriozum jak "odszyfrowywanie pisma" to z wielu stron - jest wygodniejsza Szczęśliwa kobieta

 

Zdrowia wszystkim, dobrego dnia Szczęśliwa kobieta


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy 2.0

Kurczaki pieczone @Anonim  toż ja o tym wiem bez tłumaczenia 🙂 Dziś poturlałam się do tej samej apteki po lek którego w sobotę nie było, a który miał być dziś Emotikon: Język lecz niestety, nie dojechał przedstawiciel więc odłożyłam wykup na jutro ale tylko dlatego uczepiłam się tej apteki bo w niej mój specyfik jest najtańszy a nierefundowany. W innej aptece toto kosztuje prawie 4,50 drożej ( a mam trzy opakowania ) więc w kieszeni zostanie mi około 13,50 ( jeśli nie podrożał ) które przeznaczę na zakup następnych zdrapek 🙂  Emotikon: Bardzo szczęśliwy