Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy 2.0

@wscieklaewka  -  Nie masz racji bo... większość leków produkuje kilku producentów ale każdy z nich pod inną, swoją nazwą.  Różnią się opakowaniem, kształtem, kolorem - no i ceną -  ale dawka, skład dokładnie ten sam. Jeden warunek: Nie wolno samemu sobie dobierać zamiennika ale porozmawiać z Panią Aptekarką lub lekarzem. 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy 2.0

@Jozefg- Tyle to ja też wiem, mam w domu dość bogatą swoją apteczkę 🙂 ale po prostu  w zamienniki nie wierzę i trzymam się wyłącznie tych leków które są wypisane przez moich specjalistów.

Ktoś kto woli zamienniki nich sobie je wykupuje.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

@wscieklaewka  złotko nie denerwuj nam się tu  🙂 jak  tam się czujesz ?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

@wscieklaewka  złotko nie denerwuj nam się tu  🙂 jak  tam się czujesz ?


@Citi2017 

Nie rozumiem o czym napisałeś - ja mam się denerwować ? a po co i za co ? bo nie wiem.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Pogaduchy 2.0

@wscieklaewka  zamiennik to nic innego jak ten sam lek tylko  inaczej się nazywa i ma ten sam skład. Specjaliści to są z nich tacy jak z koziej ......  przyjdzie przedstawiciel medyczny i wali prosto z mostu "panie przepisuj dany lek A dostaniesz wycieczke". I tak to wygląda. Farmacja + lekarze = biznes układy innymi słowy MAFIA!!!


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

@wscieklaewka  złotko od czułem źle miałem wrażenie że denerwujesz się  🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy 2.0

Nie zawsze jest to samo. Weźmy nawet głupią witaminę C. Poza tym kolejna kwestia to odpłatność. Nie zawsze zamiennik jest tańszy.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Dzień dobry Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jak fajnie spojrzeć w słoneczne niebo i pomyśleć, że dnia przybywa Emotikon: Bardzo szczęśliwy Świeżo "zaaplikowaną" receptę znalazłem Emotikon: Mrugający

certyfikat.PNG


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

Dobry dzień 🙂

 

Przyznać się proszę u kogo jest śnieg 😄 U nas rozpoczęły się ferie zimowe, a pogoda jesienna Sfrustrowany mężczyzna

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Cześć Mariusz Emotikon: Bardzo szczęśliwy Leży tylko zakopcowany, lecz słoneczko na kopiec "naparza"...+5°C Emotikon: Bardzo szczęśliwy