Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Pogaduchy 2.0

Rozwiązanie z e-receptami mi się podoba, to co piszecie. Będę musiał to przetestować w niedługim czasie.

Co do awarii, to pewnie będzie bardzo podobnie jak ostatnio było z CEPIK-iem. Po prostu brak realizacji.

Jeszcze lekarz może sobie pozwolić na ręczne wystawienie (w okresie przejściowym jest taka możliwość), ale apteka już nie zrealizuje e-recepty w przypadku awarii. Trzeba będzie ponownie się udać. Przecież ruch dobrze wpływa na zdrowie Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

witam jakie nowości ? : )


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy 2.0

Dla mnie e-recepta to dno totalne i ktoś nie myśli o seniorach. Wystarczy poczytać blogi czy fora farmaceutyczne.
Sporo seniorów np. jeździ do dużych miast po receptę na cały rok. Zwykle wykupują od razu w aptece. Teraz jeśli lek jest zapisany na 12 miesięcy i wydawany co miesiąc, to musi być on ciągle wydawany w tej samej aptece. Więc ktoś nie wykupi sobie np. w aptece na wsi jeśli rozpoczął w aptece przy szpitalu.
Absurdów jest wiele.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Witam wszystkich Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

Mam mieszane uczucia co do ekologicznego podejścia w kwestii oszczędności papieru. Bo taka recepta, to zaledwie jedna karteczka, więc w Ministerstwie Zdrowia (poprzez resort cyfryzacji) dbałość o naszą wygodę osobiście akceptuję. Natomiast w resorcie energetyki to przeszli sami siebie, bo przecież podmioty dystrybucyjne są w jakimś tam stopniu powiązane z programami ekologicznymi. Taki Tauron, jak dobrze u siebie policzyłem, dostarczył mi spory pakiet dokumentów o charakterze informacyjnym, oraz w mniejszym zakresie, ewentualnych preferencji klienta. Format A5, to 24 kartki papieru-Zestaw dokumentów, a także ten sam format-14 kartek papieru z Ofertą+ dwie koperty. Razy iluś klientów, to daje jakiś wymiar ekologiczny na szerszą skalę niż druczki recept. Zważywszy, iż wszystkie resorty są pod presją ekologii, wydaje mi się, iż tylko awaria ma masową skalę narobiłaby szkód pacjentom. Świat się rozwija w niewyobrażalnym tempie, tylko czy w zgodzie z Matką Naturą?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy 2.0

To zadzwoń do Taurona i wyraź zgodę na otrzymywanie takich informacji na maila.
Pewnie nie podałeś maila lub nie dałeś zgody - dlatego wysłali Ci info papierowe.
Korzystasz z serwisu www Taurona dla klientów?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Skoro mówisz o absurdach, ja je też wytykam. Albo idziemy pod prąd i mamy na uwadze seniorów oraz wszystkich, którym nie jest dane korzystać z dobrodziejstw elektroniki, albo akceptujemy nowoczesność "w domu i zagrodzie" Emotikon: Mrugający. Coś przeciwko czemuś. Nie wierzę, że w cywilizowanym świecie nie ma modelowych rozwiązań, a jednocześnie nie zapomina się o najsłabszych w całym ogniwie. Uderzające są dwie sprzeczności w myśleniu i codziennym działaniu. Ale ja znam swoje miejsce w szeregu, więc tylko się wypowiadam. Kwestia dzwonienia, to jak hulający wiatr na pustyni. Miałem konto i szły papierki, szły maile i zero odzewu po drugiej stronie. Tak działają molochy. A może nośnik w postaci CD, jak w banku?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy 2.0

Jeśli chcemy być eko, to też z głową.
Spójrz na to tak, że niektórzy chorują przewlekle i muszą w określonym czasie przyjąć lek. A co będzie jeśli danego dnia w tej aptece przy szpitalu leku zabraknie? albo apteka będzie w remoncie?
Dla sporej liczby osób wycieczka do "dużego miasta" to też duży koszt. Polecam blog https://mgr.farm/

Ale to Nasz Orange a nie forum o absurdach 😄

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Piotrekk85  @Anonim  tylko bez sprzeczek chłopaki 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 167
  • 757
  • 2

Pogaduchy 2.0

Witam wszystkich! 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

@Piotrekk85  @Anonim  tylko bez sprzeczek chłopaki 🙂


@Citi2017 , wykazałeś się postawą ambasadorską Emotikon: Bardzo szczęśliwy Ja podchodzę do wymiany poglądów z umiarkowanym optymizmem, jeśli pogaduchy mają być takim "wentylem", na którym niekoniecznie musimy powielać treści tożsame z Orange i całą jego złożonością. Wcale nie musimy narzucać sobie tutaj jedynie słusznych poglądów, bo można się pięknie różnić, więc @Citi2017  nie bój żaby Emotikon: Bardzo szczęśliwy