Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Nic tak nie cieszy, jak dobre samopoczucie @Citi2017 Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Tobie też się poprawiło, więc tym bardziej trzeba wierzyć w lepsze dni Emotikon: Bardzo szczęśliwy Byłem wczoraj w sklepie komputerowym (przed imprezką), gdzie trafiłem na całkiem fajnego i ogarniętego komputerowca. Po przedstawieniu mojego "zacięcia" w chęci wklepania tym sposobem Windowsa 10, wybił mi to z głowy, chociaż stwierdził, że się da, ale to będzie zwykłe piractwo. Dlatego siódemka sobie odpoczywa, a piszę teraz z laptopa z dziesiątką.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim  czyli klops @Anonim  co tam u ciebie ?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Zimno i biało na dworze, poza tym ok 😎


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim tobie to dobrze zima jest u mnie nie 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

witam wszystkich @Anonim  dobrze dużo pracy a co tam u ciebie ? @wscieklaewka 
 a jak tam u ciebie 🙂


@Citi2017- witaj jeszcze nie dziadku Serce

U mnie nudno - nie chce mi się nic oprócz jedzenia tego co @Anonim  zaprezentował na zdjęciu 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

Na dzisiejszy dzień nietypowymi świętami, to Dzień Najbardziej Kochanych Emotikon: Mrugający. W tym dniu warto okazać swoje uczucia wobec tych osób, dzięki którym nasze życie jest szczęśliwe Emotikon: Mrugający. Jednym ze sposobów może być ręczne napisanie miłych słów. Takie rozwiązanie idealnie kasuje z okazji Dnia Pisma Ręcznego. W dobie e-maili, komunikatorów i telefonów komórkowych coraz rzadziej wykorzystujemy pismo ręczne. Do lamusa odchodzą też papierowe notesy i pamiętniki, listy. W Dzień Pisma Ręcznego warto sobie o nim przypomnieć. Writing Instrument Manufactures Association jako datę święta wybrało 23 stycznia ponieważ w tym dniu urodził się John Hancock – jeden z sygnatariuszy Deklaracji Niepodległości, znany z charakterystycznego podpisu.

Dziś mamy również Dzień bez Opakowań Foliowych, to inicjatywa, która zrodziła się kilka lat temu ze względów pro-ekologicznych. Foliowe opakowania, zwłaszcza reklamówki na zakupy, kończą zwykle jako odpady. Choć folię łatwo jest porwać, jej wytrzymałość na proces rozkładu jest wyjątkowo duża, może trwać nawet kilkaset lat, podczas gdy czas przeciętnego użytkowania torby foliowej wynosi zaledwie 25 minut. Na szczęście rosnąca świadomość społeczna przyniosła ze sobą pewne zmiany na lepsze – niektóre sieci supermarketów na świecie całkowicie zrezygnowały z foliowych toreb na zakupy, inne z kolei wprowadzają reklamówki z materiałów biodegradowalnych, które rozkładają się w ciągu najwyżej kilku miesięcy. Najprostszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem jest oczywiście korzystanie z toreb wielokrotnego użytku, co nie tylko sprzyja środowisku, ale również domowym oszczędnościom. A jeśli już zdarzy nam się użyć nieekologicznej jednorazówki, powinna ona trafić do przetwórni.

Osobiście reklamówek używam wielokrotnie, a pamiętam czasy, kiedy moja babcia chodziła na zakupy ze specjalnym wiklinowym koszykiem lub torbą materiałową Emotikon: Mrugający Koszyki obecnie nie bardzo są już poręczne, lecz torby materiałowe coraz bardziej skutecznie pojawiają się na rynku również jako reklamy Emotikon: Mrugający

 

Źródło: https://www.kalbi.pl/


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim  masz jechać do @wscieklaewka  złotko i jej taki obiad ugotować a nie szczuć biedulek 😋

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  masz jechać do @wscieklaewka  złotko i jej taki obiad ugotować a nie szczuć biedulek 😋


Witam Emotikon: Bardzo szczęśliwy @Citi2017 , to rozkaz, czy tylko prośba? Emotikon: Bardzo szczęśliwy @wscieklaewka  jakby była głodna, sama by sobie wzięła i postawiła na stole. Jakby się tak patrzyła i patrzyła, to zapewniam, że powiedzonko "jeły by oczy, lecz buzia nie choczy" miałoby 100% zastosowanie Emotikon: JęzykEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim  prośba 😄 witam wszystkich po pracy 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

Witaj @Citi2017. Ciężki dzień dziś, czy spokojnie?