Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Highlighted

Poziom 28, Specjalista
  • 5357
  • 7436
  • 50

Pogaduchy 2.0

@wscieklaewka naszo Złotką  jak tam ogólnie się czuję  😋

Highlighted

Poziom 24, Specjalista
  • 2286
  • 5531
  • 22

Pogaduchy 2.0

@ketrasanapisał(-a)

Nocne zmiany są wspaniałe. Z początku się ich obsiałem, ale jak popracowało się kilka tygodni, okazały się lepsze od dziennych. Zaplanowane prace możesz sobie rozłożyć w czasie i bez żadnego pośpiechu i wiszącego nad głową szefostwa wykonać. Miło łatwo i przyjemnie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

I na forum w nocy nie ma żadnego moderatora he, he - bo wszyscy śpią i można sobie buszować i pisać do bólu paluchów 😁😂

Highlighted

Poziom 20, Pasjonat
  • 122
  • 437
  • 2

Pogaduchy 2.0

Witam witam! 

Highlighted

Poziom 24, Specjalista
  • 2286
  • 5531
  • 22

Pogaduchy 2.0

@crodlaynapisał(-a)

Witam witam! 

Wyspałeś się @crodlay ?

Highlighted

Poziom 24, Specjalista
  • 2286
  • 5531
  • 22

Pogaduchy 2.0

@Citi2017napisał(-a)

@wscieklaewka  lubisz  nocki co nie 😋

Serce

Highlighted

Poziom 20, Pasjonat
  • 122
  • 437
  • 2

Pogaduchy 2.0

No ostatnio właśnie się nie wysypiam coś, przeprowadzka nadal trwa - skręcanie mebli przenoszenie kupowanie zamawianie i pewnie będzie się jeszcze ciągnąć przez miesiąc 😛

Konto usunięte

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Cześć Wam Emotikon: Bardzo szczęśliwy A jak Ty się @Citi2017  czujesz? Już jest lepiej?

Wczoraj i dziś serwowane są specjalne obiady na Dzień Babci i Dziadka Emotikon: Bardzo szczęśliwy Od 15:00 wczorajszego dnia, do godz.8:00 dzisiaj byłem tak nasycony, że powiem Wam, za dwie dychy tyle godzin dziadek wytrwał...mistrzostwo świata!!! Emotikon: Bardzo szczęśliwy

obiad.PNG

Najlepszego Babcie i Dziadkowie Emotikon: Bardzo szczęśliwy No i smacznego Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Highlighted

Poziom 24, Specjalista
  • 2286
  • 5531
  • 22

Pogaduchy 2.0

Najgorsze to jest skręcanie mebli - zawsze czegoś brak 🙂 Moja szafa już wiekowa i trza by ją wymienić, ale na myśl skręcania robi mi się niedobrze 😉 więc czekam aż się sama rozkręci, a wtedy pomyślę - co dalej 😂

Highlighted

Poziom 24, Specjalista
  • 2286
  • 5531
  • 22

Pogaduchy 2.0

😮😮😮 łał @Konto usunięte - o bulwa załamałeś mnie 😯😋😋😋😋

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@wscieklaewka , a ja wprost przeciwnie...jestem podbudowany i kubki smakowe dostały porcję nowych wrażeń Emotikon: Bardzo szczęśliwy