Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Pogaduchy 2.0

Każdy producent chciałby, aby jego produkty były cały czas kupowane. Okienka są opracowane na kilka lat, wiec żeby był ruch w interesie trzeba co jakiś czas wprowadzać nowe.

Na ciekawe rozwiązanie wpadł: Gillette King Camp, gdzie po jego produkt ludzie cały czas wracali. Kosztowało go to sporo wysiłku, ale się opłaciło. Dziś jego nazwisko jest znane na całym świecie Emotikon: Mrugający

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Pogaduchy 2.0

Mamy dziś Niebieski Poniedziałek, który nie zawsze jest lubiany, jak w filmie kurka wodna: "Nie lubię Poniedziałku". A może tak jak nie lubimy poniedziałków, to na przekór temu warto obchodzić Blue Monday z uśmiechem Emotikon: Bardzo szczęśliwy i smacznie na śniadanko lub obiadek zajadać bigosik. Jeśli jest na stole bigos, to znak że jesteśmy wśród swoich, najprawdopodobniej na tradycyjnej polskiej imprezie. Dziś nasza sztandarowa potrawa ma swoje święto: Dzień Bigosu Emotikon: Język

 

Źrógło: https://www.kalbi.pl/


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Pogaduchy 2.0

To zaczynamy kolejny, już czwarty tydzień tego roku Emotikon: Mrugający Czas zmierzyć się z wyzwaniami dnia dzisiejszego Emotikon: Mrugający

 

edit

Takiego wysokiego nie pamiętam, ale na dziś zapowiadane jest wysokie ciśnienie, w okolicach 1045-1050 hPa. Może niestety z tego powodu wynikać kiepskie samopoczucie.

https://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,skad-ten-bol-glowy-powodem-moze-byc-rekordowe-cisnienie,wia5-32...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1592
  • 5434
  • 59

Pogaduchy 2.0

Patrząc na zmiany na stronie NMO może będzie rewolucja w OFnK. Przytoczę swój post:

... na stronie NMO zrezygnowali z wyskakującego okienka na rzecz rozwijania stanu usługi. To tak na szybko.

W usłudze Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich + pakiet GB (cykliczne) nie widzę teraz licznika odnowień ....

Wygląda to jakby planowali zmienić usługę Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich + pakiet GB (cykliczne) - zrezygnować z inkrementacji bonusu GB.

Ogólnie spora ilość informacji nie jest już dostępna na stronie NMO.

Przelew cykliczny nie można aktywować z NMO ani nie jest widoczny dokładny status usługi jak dawniej.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Pogaduchy 2.0

@andrzej1441 masz możliwość, to podrzuć screeny, to chociaż będę miał jako tai pogląd. Moje konto przysłaniają magiczne cyferki 404 Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1592
  • 5434
  • 59

Pogaduchy 2.0

Nie wiem ale w pogaduchach przez pewien czas nie mogłem wstawiać zdjęcia.

Wstawiłem w temacie Piotra:

https://nasz.orange.pl/t5/Konto-M%C3%B3j-Orange/NMO-po-aktualizacji-jeszcze-mniej-us%C5%82ug-do-akty...

cykl7.pngprzelew.png

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Witam wszystkich Emotikon: Bardzo szczęśliwy Coś słabo się staracie po tym "remoncie" obsługowym Orange. Tak dobrze jest, że nie ma co wrzucać? Chłopaki z zaplecza są zadowoleni, że tylko @andrzej1441  i @mabud73  coś wrzucił. Aż sam się przyjrzę temu. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Pogaduchy 2.0

@Anonim też się przyglądam. Zaczyna się na NO pojawiać coraz więcej osób z kłopotami na NMO. To logowanie, weryfikacja, niepełne dane, wyłączenie niektórych usług. Jak Orange życzy sobie kłopotów, to należy zaplanować weekend prac serwisowych i mamy zabawę Emotikon: Mrugający

Podejrzewam, ze następny weekend również mogą się odbyć prace serwisowe Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur , jeszcze się dobrze nie przyjrzałeś, a już zakładasz czarne scenariusze. Wydaje mi się, albo tylko to moje zwidy, że zaczęły się podświetlać na pomarańczowo daty

Orange.JPG


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

Cześć w poniedziałkowe południe 😄

@ketrasaArtur, ale narobiłeś mi apetytu na bigos Mężczyzna: LOL