Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim  ciekawe czy @Anonim  wgrał tego windows 10 🤔


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

@Citi2017, u mnie dzisiaj idealna pogoda na ruch na świeżym powietrzu 😄 

Termometr pokazuje +4, sucho, można biegać, rower, gimnastyka, spacer - kto co lubi 😄

 

Też jestem ciekawy jak sobie poradził @Anonim 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  ciekawe czy @Anonim  wgrał tego windows 10 🤔


Witam. Musiałem poczytać Wasze pogaduchy Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Gdzieś napisałem, że poległem po odpowiedzi na moje zapytanie. Jak nie mam Windowsa 10 na ten moment, to Defender myśli, że hakuję...coś w ten deseń i przywraca stare zmiany, łącznie z aktualizacją tych zmian. Pozostaje wklepać z kluczem, albo kopię z lapka na PC, ale czy też nie odrzuci? Tam klucz mam ukryty. 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim  masz Laptopa, pozbądź się tego PC, szkoda zachodu na aktualizację 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim , co szkoda? Przez parę dni pisałem z lapka i mnie ten touchpad wnerwia. Mam ciężką i obolałą łapę, a tam trzeba delikatnego dotyku. Robi mi psikusy...albo oznacza tekst, albo otwiera okienka. Jak się da wgrać, a mam ponad 200 GB na dysku i PC jest na chodzie, to czemu miałbym odłożyć? Trafiłem czwórkę w lotto, to kto wie, co się wydarzy? Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Pogaduchy 2.0

@Anonim podłącz myszke do lapka i działaj jak na stacjonarnym Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim  chyba jestem pesymistą, ty raczej nie przeprowadzisz aktualizacji z win 7 do win 10, co do Laptopa, jak podepniesz do niego myszkę, to panel powinno dać się wyłączyć, jego ustawienia obadaj 😉


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pogaduchy 2.0

Cześć  Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy

 

Jak tam mija wam niedzielne późne popołudnie ?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim  mi normalnie system przeszedł aktualizację z 7 na 10 a @Anonim  nie chce  czemu nie wiem 😞

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  mi normalnie system przeszedł aktualizację z 7 na 10 a @Anonim  nie chce  czemu nie wiem 😞


Są dwie opcje, albo usterka sprzętowa, albo komputer nie zgodny z win 10, jeśli stary ten PC to problem z aktualizacją jest, trzeba najpierw test zgodności komputera z win 10 zrobić.