Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  a jak tam windows 10 idzie ci ?😋


@Citi2017 , przed trzecim podejściem wykonałem wszystkie komendy z drugiego zestawu i na razie trwa pobieranie. Spróbuję bez plików, a jak i to nie chwyci, to wrzucę trzeci zestaw komend. Mam czas Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim  na stronie Microsoft jest opcja instalacji Windows 10, pobierasz obraz Windows 10 na pendrive, odpalasz aktualizację z niego, szybko i bezproblemowo, nadal aktualizacja Windows 7 do Windows 10 działa 😉

Tak w skrócie, tworzysz instalację Windows 10 na pendrive, jako admin uruchamiasz spod Windows 7 aktualizację.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52623
  • 705

Pogaduchy 2.0

Pięknego sobotniego poranka mamy nietypowe święto Dzień Kubusia Puchatka Emotikon: Mrugający

 

Sympatyczny bohater powieści Aleksandra Milne’a mimo upływu lat nadal należy do najpopularniejszych misiów, amatorów miodu. Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka obchodzimy 18 stycznia ponieważ tego dnia urodził się autor (1882 rok) .

 

Ponieważ to miś, wiec wszystkim misiom NO składam życzenia Emotikon: Mrugający

Najlepszego główny @Misiek62 wszystkich miśków Emotikon: Mrugający

 

edit:

Temu wczoraj w przedszkolach był duży ruch misiów Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

źródło:

https://www.kalbi.pl/


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

Witaj @ketrasaArtur ja z misiow to lubie tego najbardziejEmotikon: Mrugający

 

uid_211e3164b9ef69d511b14274e28baec91461856897540_width_1920_play_0_pos_0_gs_0_height_926.jpgmilego dnia

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52623
  • 705

Pogaduchy 2.0

Po co jest miś?

Tylko oczko mu wylata, temu misiu Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Witam wszystkich 😎

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim  na stronie Microsoft jest opcja instalacji Windows 10, pobierasz obraz Windows 10 na pendrive, odpalasz aktualizację z niego, szybko i bezproblemowo, nadal aktualizacja Windows 7 do Windows 10 działa 😉

Tak w skrócie, tworzysz instalację Windows 10 na pendrive, jako admin uruchamiasz spod Windows 7 aktualizację.


Aktualnie nie mam wolnego pendriva. A nigdy nie zastanawiałem się, czy można stare ISO i kopie usuwać. Nigdy tego nie robiłem. Skrót otrzymanej odpowiedzi na moje zapytanie brzmi mniej więcej tak: update z Windows 7 do 10 to coś innego niż czysta instalacja i dlatego nie możesz tego zrobić przez aktualizację. Poległem! Ale ten ktoś potrafi to zrobić, tylko nie taki głąb, jak ja. Nie wszystko z komend, które po kolei nadawałem, jest tak oczywiste i proste, jak się mi wydawało. Ich nie zrealizuję. Np. Restart, a u mnie autostart jest pusty. Nie wiem, czy takie same zadanie spełni uruchom ponownie. A w trzecim podejściu frazy troubleshoot nie odnajduje. Lipa! Zawsze kończyło się komunikatem:"Trwa cofanie zmian wprowadzonych na Twoim komputerze?

co chcesz zrobić.JPG

Też witam wszystkich Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy 2.0

Miś jest grzeczny dziś, bo u wnuczek spędza czas... 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy 2.0

😁

Przed chwilą u mnie zaczął sypać z nieba biały piasek 😂 czyli śnieg godzina 16:00 dnia 18.01.2020 r - zaznaczam, że to pierwszy opad w tym roku 🙂

 

 

Poprawiłam sama datę bo pomyłkowo wpisałam 17 stkę 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15923
  • 84

Pogaduchy 2.0

@wscieklaewka słodziaku jak ja dziś się źle czuje 🤒