Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

Oferty mocno jeszcze się wyrównają u Operatorów, więc skakanie z kwiatka na kwiatek... przestanie się opłacać 🙃


A oferty MNVO 


Wirtualni Operatorzy > dziś są... jutro może już ich nie być, co z tego że tańsze oferty, nie każdy chce żyć w niepewności o numer i usługi.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

Oferty mocno jeszcze się wyrównają u Operatorów, więc skakanie z kwiatka na kwiatek... przestanie się opłacać 🙃


A oferty MNVO 


Wirtualni Operatorzy > dziś są... jutro może już ich nie być, co z tego że tańsze oferty, nie każdy chce żyć w niepewności o numer i usługi.


Tak samo oferty w Orange na kartę dziś mogą być jutro nie


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy 2.0

No coś Ty @Anonim 

Ja jak wpadnę w szał  placków  to jem i jem bez opamiętania 😋, następnie odczekuję coby mój brzuszek nie nadął się za mocno, i jeśli jest wszystko oki doki to wrzucam w siebie następne porcje Emotikon: Język do oporu 😁

 

Mi, mi, mi - napiszę 100 razy na kartce - myślę, że wystarczy 😂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim  2 simki mam w prepaid Orange, jak oferta wygaśnie to strata żadna, bo na numerach mi nie zależy 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Tymczasem w nolimits za 15 zł 16. Usługa nie łączy się z żadną wersją usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet
GB”. Aby skorzystać z Usługi w wariancie jednorazowym lub cyklicznym (odnawialnym), należy
wyłączyć usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”. 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

wscieklaewka jak to robiłaś że zawsze  trafiałaś do Piotrekk85  na infolinie 😄


Sposobem i po głosie @Citi2017  🙂

Kurcze nawet nie wiesz jaka byłam zadowolona kiedy z nim prowadziłam konwersacje 😂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Coś czuje że dni pakietu za 25 zł zostały policzone

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

Coś czuje że dni pakietu za 25 zł zostały policzone


Trochę optymizmu, pakiet zostanie, nie każdy chce mms, jak wygaszą bez limitu za 25zł, wygaszam numery, trzymanie simek dla pakietów GB > mija się z celem.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

Coś czuje że dni pakietu za 25 zł zostały policzone


Trochę optymizmu, pakiet zostanie, nie każdy chce mms, jak wygaszą bez limitu za 25zł, wygaszam numery, trzymanie simek dla pakietów GB > mija się z celem.


A masz  gdzieś jeszcze oprócz tych simek abonament?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

@wscieklaewka  😁