Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Pogaduchy 2.0

@Bartłomiej wolałem na infolinii zgłosić, ale zostałem przełączany między trzema kolejnymi konsultantami, wiec dałem spokój. Dlatego tutaj zamieściłem. Łatwiej przekazać informacje o błędach na NO niż na infolinii. Zakładam, że niedługo będzie już poprawione Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur , jak wpisałem w Google frazę "idzie nowe w Orange", to pierwsza pozycja jest z moim wpisem z NO. Dopiero na trzeciej pozycji https://www.orange.pl/view/mojorange/beta otwiera mi całą zawartość. Dlatego jest wyraźnie napisane, że chodzi o betę. To tylko martwy (póki co) zapis czegoś, co dopiero będzie. Co prawda, trwa i testy się nie skończyły, dlatego tak pięknie jest to opisane...i tylko do pobrania jest beta aplikacja Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Pogaduchy 2.0

@Anonim dobrze że chodziarz wujek dobrze indeksuje, bo ze strony głównej dalej jest pusty link Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Anonim dobrze że chociaż wujek dobrze indeksuje, bo ze strony głównej dalej jest pusty link Emotikon: Mrugający


@ketrasaArtur , zacznij chodzić po leśnej ściółce, a nie po pokrzywach Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Play kopiuje Orange kasując możliwość robienia zgłoszeń w Play24


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

Play kopiuje Orange kasując możliwość robienia zgłoszeń w Play24


Chyba poza plusem wszyscy to skopiują niebawem.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy 2.0

Tak jak Piotrek mówi 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Piotrekk85napisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

Play kopiuje Orange kasując możliwość robienia zgłoszeń w Play24


Chyba poza plusem wszyscy to skopiują niebawem.


Co to Plus ma jeszcze możliwość robienia zgłoszeń myślałem że tylko przez maila? A mogli by w Orange zwiększyć czas pracy czatu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Pogaduchy 2.0

Plus ma w ogóle inne myślenie o obsłudze klientów niż większość operatorów. Inna sprawa, że ogranicza ich stary CRM więc taka bezpośrednia obsługa np. przez infolinię w metodzie "one call and done" (jedno połączenie i zrobione) jest praktycznie niemożliwa. Np. w sprawie oferty smartdom doradca musi odpalić około 10 okienek z aplikacjami.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

A pracowałeś w Infolinii w sieciach MNVO działających na Plusie?