Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 3970
  • 6483
  • 140

Pogaduchy 2.0

@Cheery  mnie "kręci" z elektroszczotką :catwink:  chociaż wolałbym gdyby była turbo;

ale i łamane ramię też ma swoje plusy... 

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Ela12  witaj dziewczyno Emotikon: Bardzo szczęśliwy Żeby @wscieklaewka  wiedziała, że jesteś! Nie masz kontaktu telefonicznego?

Highlighted

Poziom 32, Ekspert
  • 4443
  • 8420
  • 98

Pogaduchy 2.0

@Cheerynapisał(-a)

Ostatnio u znajomych widziałam odkurzacz pionowych i przyznam, że spodobał mi się ten sposób czyszczenia podłóg. Poszukuje najlepszego rozwiązania w tym kierunku. Szukałam już trochę w Internecie i trafiłam na ranking odkurzaczy pionowych - [link ukryty]. Macie może któryś z tych modeli u siebie i możecie go polecić?

Pozdrawiam

Od roku mam: Odkurzacz nr 5.

Z dużego uchwytu można wypiąć mniejszy i odkurzać np: samochód. 

Bardzo fajnie się sprawuje i nie trzeba za sobą ciągać rury jak w tradycyjnym. Ładuje się po przez stację dokującą. Opróżnianie, to wyjęcie pojemnika i wysypanie śmieci do worka, od czasu do czasu filtr przedmuchać, najlepiej na dworze, aby w domu nie pylić Emotikon: Mrugający 

Highlighted

Poziom 26, Specjalista
  • 721
  • 1313
  • 35

Pogaduchy 2.0

Witam 🙂🙂.

Poziom 22, Pasjonat
  • 267
  • 239
  • 12

Pogaduchy 2.0

Spam, spam, spam. Gość ma JEDEN komentarz na forum i od razu wrzuca typową spamową wrzutkę z linkiem do "rankingu" promującego firmę, która mu płaci. Czy jest tu moderacja?

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Cześć @DawidOrange  Emotikon: Szczęśliwy Masz luzik przed Sylwestrem, czy nie do końca?

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Janhalbnapisał(-a)

Spam, spam, spam. Gość ma JEDEN komentarz na forum i od razu wrzuca typową spamową wrzutkę z linkiem do "rankingu" promującego firmę, która mu płaci. Czy jest tu moderacja?

@Janhalb , masz obok każdego posta w opcjach pozycję Zgłoś. Zawsze Moderator reaguje gdy taki fakt stwierdzi.

Highlighted

Poziom 28, Specjalista
  • 5281
  • 7282
  • 50

Pogaduchy 2.0

@Bartłomiejnapisał(-a)

Cześć @Citi2017, u mnie w miarę ok, planów na sylwestra brak Szczęśliwa kobieta

witam wszystkich nie nie mam jeszcze  :cathappy: co tam u was

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 , cześć Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jak nie masz, jak wystroiłeś się jak stróż na Boże Ciało Emotikon: Bardzo szczęśliwy Uważaj, żebyś z balonami nie odleciał Emotikon: Mrugający Masz "baterię dociążającą"? Emotikon: Mrugający

Highlighted

Poziom 20, Pasjonat
  • 289
  • 349
  • 3

Pogaduchy 2.0

@Konto usuniętenapisał(-a)

@Ela12  witaj dziewczyno Emotikon: Bardzo szczęśliwy Żeby @wscieklaewka  wiedziała, że jesteś! Nie masz kontaktu telefonicznego?

Ooo, ależ Ty jesteś szybki @Konto usunięte  . Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy

I widzę też, że już w nowych "Pogaduchach"...